Bilgisayarım Kaldırırmı? PUBG (Playerunknown's Battlegrounds)

DADASLI

Üye
15 Mar 2017
151
1
4
Başlıyoruz??
Selamun aleyküm,

Paramı topladım sonunda ama almadan önce sizlere danışayım dedim sizce alsam bu bilgisayarımın özellikleri ile sıkar mı ? Fazla kasma vs. olurmu ? Teşekkürler şimdiden

ZZyjrZ.jpg

ojMqLk.jpg

at0mic07

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
323
0
Üranüs
Hocam, benim bilgisayarımda aynı şöyle bir durum var biliyorsun ki H1Z1 de PUBG gibi bir oyun H1Z1 de low'da ve user texture da ayar yapsam bile en fazla 40-60 arası görüyordu, PUBG hem yeni nesil oyun hemde optimizayson sıkıntıları var eğer bu ayarlarla oynamaya çalışırsan bilgisayarı fazla yorarsın hemde çok drop yersin eğer ben oynarım diyorsan Razer Gamebooster ile aç internette bir çok ayar var onları yap

KRTNKLE

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,864
0
Nothing
Yeni bi sistem almak değilde arkadaşlarım optimize ayarları düzelir oyun şuan betada diyorlar ne yapsam bilemedim :(

Evet Düzelir. Ama Ne Derece. Zamanında H1Z1 dede aynısı olmuştu. Gidip O Sistemle İyi Bişi Bekleme BU Oyun İçin Yani. Ve Çok Sorunlu. Oyunun Grubundayım Genelde Çoğu Kişi Hata Alıyor Çözüm Olarak SSD'ye kurun,Sistem Yetersiz vb. tarzında çözüm yolları söylüyorlar. O Sistemle Zor Yani. Bi Arkadaşım Seninle Aynı Sistem Oynuyor. Dediğim Gibi LOW Maximum 20-25 fps drop oluyor diyordu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.