Bilgisayarım kendi kendiliğine kapanıyor

Yemreoz01

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
330
0
text.txt
arkdaşalr benim blgisayar kendi kendine durduk yere kapanıyor mesela video izliyorum kapandı sonra indirme yapıyorum o zaman kapanıyor neden olabilir virüs mü ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

RaSct

Uzman üye
14 Mar 2017
1,200
0
20
Bilgisayarının içini güzelce temizle sonra format at. Eğer format atmak istemiyorsan, Ccleaner Advanced System Care ve disk temizleme kullanarak bilgisayarındaki çöpleri temizle.
Bu kategoriye bakmanı öneriyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.