Bilgisayarım oyun oynarken birden kapanıyor.

Ratotak

Üye
25 Haz 2016
85
0
Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba konuyu nereye açacağımı bilemedim donanım dediği için bende buraya yazıyım dedim.Gelelim konuya son 1 haftadır bilgisayarım oyun oynarken kapanmaya basladı sitelere baktım araştırdım felan onerilenleri de yaptım ama hiçbir şekilde düzelme göremiyorum.aida64 programıyla işlemcinin,ekran kartımın ısısını kontrol ettim ve normalin üstünde olduğunu fark ettim ama neden kaynaklandığını bulamadım birde şansımı burda deniyim dedim.Arkadaşlar lütfen önerilerde bulunun. :confused:

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,847
73
Konu yeri yanlış yardım merkezine açılmalıydı. Lütfen konularınızı sorununuzun ilgili olduğu foruma değil yardım merkezine açınız.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Arkadaşlar öncelikle herkeze merhaba konuyu nereye açacağımı bilemedim donanım dediği için bende buraya yazıyım dedim.Gelelim konuya son 1 haftadır bilgisayarım oyun oynarken kapanmaya basladı sitelere baktım araştırdım felan onerilenleri de yaptım ama hiçbir şekilde düzelme göremiyorum.aida64 programıyla işlemcinin,ekran kartımın ısısını kontrol ettim ve normalin üstünde olduğunu fark ettim ama neden kaynaklandığını bulamadım birde şansımı burda deniyim dedim.Arkadaşlar lütfen önerilerde bulunun. :confused:

Fan bu durumda ne yapıyor hızlanıyormu yoksa aynimi kalıyor? Şuan havalar fazlasıyla sıcak buda neden oluyor olabilir.

LykiaCrawl Arda

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
292
0
süpürge uçunu çıkart fanlara doğru tut pislikler çıkacaktır
bilgisayari açıp fan termal macun temizliği yapabillirsin .
bilgisayar soğutucusu alabillirsin .

Ratotak

Üye
25 Haz 2016
85
0
Tamamdır beyler sorunu çözdüm işlemci macunu sürdüm ve duzeldi bide ram i yukselttim eskisinden dha iyi oldu herkeze onerileri için cok tesşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.