Bilgisayarıma trojen var. Nasıl Silebilirim...

furkanceylan

Yeni üye
4 Nis 2016
43
0
Kayseri
Öncelikle Girip Baktığınız İçin Sağalun...

Bugün Usbmi pcye taktı ve içinde 4 adet silinmeyen dosyalar vardı.
Ve bu usbmi kiseye vermedim pcye takar takmaz oluştu. Zaten bilgisayar kendi kendine birşeyler yapıyo gibi oluyo ve ikide bi birşeyler oluyordu...

Bende simdi yine oldu ve ne için olduğunu düşündüm ve ilk trojen aklıma geldi ve kesin olarak anladım...

Bu trojen .exe lerini ve klasörlerini nasıl silep kurtulabilirim???

CrayFt

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
768
1
Hitmanpro ile bi tara sonra spy hunter ile birde üstünden geç. Kesin eminsen format at derim yoksa dediklerimi yapıp son olarak kaskpersky yükleyebilirsin geçmiş olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.