Bilgisayarımda birşey var

Murderer Bot

Yeni üye
29 Tem 2017
35
0
Hindi
Ne var bilmiyorum ama birşey var rat olmasından çok kesin şekilde şüpheliyim çünkü bazen durduk yere sol üstte dosya aktarma işareti çıkıyor ve hemen siliniyor bilmeniz gereken birşey varki benim bilgisayarımda insanların önemli bilgileri var onlarca insanın kredi kartı bilgileri araba hasarları poliçe kasko her türden şey var ben birazdan eğer bir forumdan anladığım kadarıyla ben şimdi bilgisayarın wifi bağlantısını kesip combofix le taratıcam siz lütfen bildiğiniz herşeyi yazın ben bu bilgisayrı format attırmaktan sıkıldım para harcamaktan sıkıldım defalarca windowsum çöktü lütfen yardım edin bu sefer çok acil bu arada revalation keyloger indirdikten sonra defalarca hata verme sesi geldi sebebini anlamadım sldim zaten programı ben bir combofix ile taratıp geliyorum bu arada

ANTİVİRÜS OLARAK AVAST
BAZENDE TARAMA İÇİN COMBOFİX KULLANIYORUM

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
5
578
26
Sakarya
Ne var bilmiyorum ama birşey var rat olmasından çok kesin şekilde şüpheliyim çünkü bazen durduk yere sol üstte dosya aktarma işareti çıkıyor ve hemen siliniyor bilmeniz gereken birşey varki benim bilgisayarımda insanların önemli bilgileri var onlarca insanın kredi kartı bilgileri araba hasarları poliçe kasko her türden şey var ben birazdan eğer bir forumdan anladığım kadarıyla ben şimdi bilgisayarın wifi bağlantısını kesip combofix le taratıcam siz lütfen bildiğiniz herşeyi yazın ben bu bilgisayrı format attırmaktan sıkıldım para harcamaktan sıkıldım defalarca windowsum çöktü lütfen yardım edin bu sefer çok acil bu arada revalation keyloger indirdikten sonra defalarca hata verme sesi geldi sebebini anlamadım sldim zaten programı ben bir combofix ile taratıp geliyorum bu arada

ANTİVİRÜS OLARAK AVAST
BAZENDE TARAMA İÇİN COMBOFİX KULLANIYORUM
Önemli bilgiler orda tutulur mu hiç yokmu harici diskin flash belleğin onları hemen haricilere yükle ikl olarak emniyetini al sonra araştır

Murderer Bot

Yeni üye
29 Tem 2017
35
0
Hindi
arkadaşlar yardım edermisniz yine tht den birisi scanrat diye birşey indir demişti indirdim bifrost tan bir tane rat buldu clean rat traces diyor tıklıyorum silmiyo ne yapacam ben

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,185
5
578
26
Sakarya
Üstelik scanratı ne için yükle dedi hatırlıyo musun

Kardeşim o indirdiğin şeyin belgeleri olması lazım onlara eriş ve teker teker silmeyi dene

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.