Bilgisayarımda Sorun Oluştu(ACİL)

11 Tem 2015
79
0
Turan
Arkadaşlar Bilgisayarımın İçini Sildim İşlemci Fanını Söktüm Sildim Tekrar Taktım Bilgisayardaki Herşeyi Ayarladım Bilgisayarı Açma Tuşuna Basıyorum Aniden İşlemci Fanı Hızlanıyor(BAYA HIZLANIYOR) 1 Yıl Öncede Yine Aynısı Olmuştu Ama Nasıl Yaptığımı Hatırlamıyorum Lütfen Yardım Edin.

idris441

Katılımcı Üye
2 Nis 2012
400
0
Unknown
Fan bilgisayarın ısı ve enerjesine göre artar yada azalır bilgisayarı ıslak veya nemli bir bezle sildiysen tamamen kurumasını beklemelisin yada işlemci fanını gevşek taktıgın için fan hızı artmış olabilir işlemci fan demirine değmesse ısınır bu yüzdende fanlara yüklenerek ısıyı stabilize etmeye çalışır.

11 Tem 2015
79
0
Turan
Fan bilgisayarın ısı ve enerjesine göre artar yada azalır bilgisayarı ıslak veya nemli bir bezle sildiysen tamamen kurumasını beklemelisin yada işlemci fanını gevşek taktıgın için fan hızı artmış olabilir işlemci fan demirine değmesse ısınır bu yüzdende fanlara yüklenerek ısıyı stabilize etmeye çalışır.

Kardeşim 1 gün oldu kurudur herhalde fakat ardaki termal macun kalmadı çıkarta çıkarta ondan olabilirmmi?

uhals

Üye
25 Tem 2013
219
0
bir kaç hafta sonra hiç açılmayacak bilgisayarın. Aynı sorun başıma geldi ekran kartını değiştirdim sorun ekran kartına yansımış ne yaptıysam artık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.