Bilgisayarımı kullanılmaz hale getirmek istiyorum

Agend

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
848
2
Belirsiz
Arkadaşlar ben bilgisayarımı açılmaz hale yani windowsu açılmaz hale getirmek istiyorum .bat ile denedim ama restart atınca geçti nasıl bozarım

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
26
Merhaba,

Yazılımsal olarak vereceğiniz zararlar geçicidir ancak donanımsal olarak zarar verirseniz kalıcı hasara sebep olabilirsiniz.

Bunun için sisteminiz kapalıyken BIOS pilini söküp çöpe atabilir veya işlemciye darbe vurabilirsiniz.
Fakat riskli olduğunu unutmayın.

Eğer sadece Windows açılmasın gibi göstermek istiyorsanız anakarttaki SATA girişlerinde HDD'ye giden kabloyu sökebilirsiniz.

İyi forumlar...

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
sadece windowsa girmemesini isstiyosan gir C ye Windows klasöre gir içindekilerin yarısını sil Çöker.Ama bilgisayarını vurmak kırmak parçalamak yok etmek istiyosan.kasayı birkere yere at yüksekten gider.

iHaSaHi

Uzman üye
3 Haz 2017
1,493
1
Ğ‚¬ºÙ
Hocam bana filan yollayın bilgisayarı xD

Bu arada önemli değilse neden böyle bir şey yapıyorsunuz

Kullanılmaz hale getirmek için System32'yi silin
Sonra regedit'i açın bütün her şeyi silin
Sonra bilgisayarın kasasını söküp 1 parçayı çıkarın iş bitti

NOT : Olanlardan sorumla ben olmam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.