bilgisayarımın işletim sistemini nasıl kali linux yaparım

ByToluidin

Özel Üye
27 Ocak 2007
3,177
591
Direk kurmak yerine virtualbox ile sanal olarak kurmani şiddetle tavsiye ediyorum.
Normal kurulum yaptıktan sonra hiç deneyimin olmadığı için çok sorun yaşayacaksın.

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
231
106
Moderasyon
Merhaba @Ms80

Direk kurmak yerine virtualbox ile sanal olarak kurmani şiddetle tavsiye ediyorum.
Normal kurulum yaptıktan sonra hiç deneyimin olmadığı için çok sorun yaşayacaksın.
Katılıyorum alışmadığın için sorun yaşayacaksın.
İki işletim sistemi kurabilirsin.Bi windows birde linux böylece sorun yaşamazsın.Nasıl kurulcağınıda internette mevcut.

Ama virutalbox tavsiye ediyorum orda kullanman daha rahat olur senin için.

İyi forumlar...

Lihtg

Kıdemli Üye
15 Mar 2022
2,059
885
lihtgTHT.php
Önerim diğer arkadaşların da dediği gibi sanal bilgisayar üzerinde kurulum yaparak kullanım yapmanızdır. Bu daha kolay alışmanızı sağlayacaktır. Yine de disk üzerine kurmak istiyorsanız aşağıdaki kaynaklar işinize yarayacaktır. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.