Bilgisayarın şifresini öğrenmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

greats

Yeni üye
29 Kas 2010
26
0
Bilgisayarın oturum açma bölümünden (bilgisayara format feln atmadan şifre değiştirmeden) şifreyi nasıl öğrenebilirim ya da şifre soran bölümü atlatıp bilgisayara giriş yapmam mümkün müdür?Saygılarımla..

4DEATH

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
943
0
şifreyi ögrenmek biraz bilgi ve kafa gerektirir.. şifreyi bilmiyorsan. ctrl+alt+del+del yap administrator yaz şifreyi bos bırak enterla pc açılır.. yada xXxRMxXx dediğini uygula.
ama büyük harfle yap fakat kullanıcı adı administratorse bu yöntemi geç :) bi aralar benim p.c me bi virüs girmişti şaka virüsü (2 küsür yıl önce :D ) şifremi falan değiştirmişti ama bi zararı olmadı ctrl + alt + delteye tıladım biraz bekledim yeni ekran geldi oraya
" ADMINISTRATOR " ( önce küçük harf denedim olmadı sonra büyük ingilzceye uygun yaptım oldu :) ]yazdım şifreyi boş bıraktım açıldı şifre değiştir bölümünden şifremi ayarladım falan :)

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
kardeş ctrl+alt+del+del tuşlarına bas bir ekran gelir oraya administrator yaz gir fakat normal masaüstündeki simgeler orda olmaz bunuda bilmiş ol veya pc nin yanında kalemliik v.b varsa birde kameralı telefon kameralı telefonu klayeyi görecek şekilde ayarla belki o şekillede bulabilirsin:)veya bilgisayarın power tuşuna bastıgın andan itibaren f8 tuşuna hep bas karşına bilgisayar çöktügünde çıkan ekran gelir windowsu olagan üstü başlat,güvcenli mod vardır orda ok yardımıyla oraya qel ve enter e bas açılır sonra şifre ekranı qelir orda bir tane daha hesap oluşur ona tıklayarak girebilirsin veya keylog kur pcne öyle öqrenebilirsin...

greats

Yeni üye
29 Kas 2010
26
0
Bilgilendirme için Hepinize teşekkür ederim ctrl+alt+del administrator seçeneğini biliyorum bu seçeneği engellemiş ya da iptal etmiş olmalılar yani onu yapamıyorum..Güvenli modda nasıl açabilirim daha önce hiç denemedim bunun dikkate alınarak açıklanması daha yararlı olur..

The Core

Katılımcı Üye
27 Haz 2010
440
0
XP ise Şifre Bölümü Ekrana Gelince CTRL+Delete+Delete (Deleteye 2 Defa Ard Arda Bas) Ekrana Yeni Bir Şifre Bölümü Gelecektir.Kullanıcı Adına : Administrator Yaz...Şifreyi Boş Bırak Tamam De Artık PC'desin...
;)

Pro-Fesor

Uzman üye
10 May 2010
1,790
0
Ankara
Bilgilendirme için Hepinize teşekkür ederim ctrl+alt+del administrator seçeneğini biliyorum bu seçeneği engellemiş ya da iptal etmiş olmalılar yani onu yapamıyorum..Güvenli modda nasıl açabilirim daha önce hiç denemedim bunun dikkate alınarak açıklanması daha yararlı olur..
kardeş benim yazdıqım açıklamada güvenlii modda çalıştırma şifre ögrenme felan var gönderdim orda f8 ile ilgili olan güvenli moddur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.