Bilgisayarınız hackerlere gelin mi diyor ?

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Aşağıda verilen adrese gidip sayfanın en alttındaki proceed yazanbutona dokunun. sayfanın üstünde dönen dünyanın yanında Greetings!yazısı varsa ilk korkuyu atlattınız demektir. ama 'Greetings!'yazmayıpta bilgisayarınızın adı yazıyorsa örneğin (your-dbcscbhc) gibibir yazı varsa Güvenlik duvarınız ilk raundda tuş. çünkü bu sizinbilgisayarınızın hackerler tarafından keşfedilebileceğini gösterir.
daha sonra sayfanın üstüne yakın yerdeki (all service ports) yazanbutona dokunun ve 2-3 dakika kadar sürecek port tarmanın bitmesinibekleyin. tüm portlar yeşil çıkarsa mutlu olun. ama mavi çoğunlukta vebir iki kırmızı küçük karede varsa bu sonuç sizi korkutmalı çünkü büyükihtimalle bilgisayarınızda hackerler kol geziyor demektir.........

Adres: https://tik.lat/54iN6

RaxiD

Kıdemli Üye
10 Haz 2010
3,954
7
127.0.0.1
Silencer sen öncelimi almışsın :D Ben bunu acemiler için koydum :) Benim hepsi yeşil çıktı :) Psiqo kusura bakma ama anlamadım ne dediğini ?

The Psiqopat

Kıdemli Üye
6 Ocak 2011
3,474
0
Konu başlığına bak :A

Bilgisayarınız hackerlere gelin mi diyor ?

Yok damat diyor :A Çakmadınız tabi :)

5 Eyl 2010
216
0
samsun
teşekür ederim

:secretyok be kardeşim diyor komutanım
Aşağıda verilen adrese gidip sayfanın en alttındaki proceed yazanbutona dokunun. sayfanın üstünde dönen dünyanın yanında Greetings!yazısı varsa ilk korkuyu atlattınız demektir. ama 'Greetings!'yazmayıpta bilgisayarınızın adı yazıyorsa örneğin (your-dbcscbhc) gibibir yazı varsa Güvenlik duvarınız ilk raundda tuş. çünkü bu sizinbilgisayarınızın hackerler tarafından keşfedilebileceğini gösterir.
daha sonra sayfanın üstüne yakın yerdeki (all service ports) yazanbutona dokunun ve 2-3 dakika kadar sürecek port tarmanın bitmesinibekleyin. tüm portlar yeşil çıkarsa mutlu olun. ama mavi çoğunlukta vebir iki kırmızı küçük karede varsa bu sonuç sizi korkutmalı çünkü büyükihtimalle bilgisayarınızda hackerler kol geziyor demektir.........

Adres: https://tik.lat/BKkMR

pjx

Üye
26 Şub 2011
162
0
maşallah koç gibi pc:D:D portlarda yemyeşil dolar gibi ama 1024 1055 port arasında bi yere kan damlamış:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.