BİLGiSAYARINIZA SİZDEN BAŞKASININ GİRMESİNİ İSTEMİYORMUSUNUZ O ZAMAN BUYRUN

SaviorAngel

Uzman üye
10 Nis 2012
1,073
0
לוס אנג'לס
+ Üyelik adınız : SaviorAngel
NOT: LÜTFEN KURULUMU VE AÇIKLAMALI DİKKATLİCE OKUYUNUZ BURDAKİ VE İNDİRMİŞ OLDUĞUNUZ LİNKTEKİ
+ Programın ismi : Easy Security

+ Programın sürümü : 1.0

+ Kullanılan programlama dili : Visual Basic net

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Ben

+ Açıklama :
Evet arkadaşlar yapmış olduğum program sayesinde bakkala gidince nebilem işiniz olunca arkadaşınızın ,kardeşinizin baanızın ,annenizin...vb kişilen oturmasını istemiyosanız. OZAMAN BU PROGRAM TAM SİZE GÖRE

TANITIMA BAŞLAYALIM HADİ BAKALIM :)

YAZDIĞIM EASY SECURİTY PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ:

CTRL+ALT+DEL KOMBİNASYONU ÇALIŞMAZ (GÖREV YÖNETİCİSİ KASTIM)

ALT+TAB ÇALIŞMAZ

ALT+ESC

ALT+ F4

....GİBİ

ASLINDA HİÇBİR KLAVYE KOMUTU ÇALIŞMIYOR GÜVENLİĞİNİZ İÇİN.

PROGRAMDA EKRAN KLAVYESİ MEVCUTTUR. (KENDİNDEN)

BU SAYEDE KEYLOGGERLARA ÖNLEMMİZİ ALMIŞ OLUYORUZ :)

PROGRAMI BİR KERE ÇALIŞTIRINCA BİLGİSYARI HER AÇTIĞINIZ İLK O AÇILIR VE YABANCI KİŞİLERİN ŞİFREYİ GİRMEDEN MASAÜSTÜNE GEÇİŞİNE İZİN VERMEZ. (msconfig veya ccleanır İle İlk başta açılmayı kaldırabilirsiniz veya regedit'den)

EVET SİZİN İÇİN BİRKAÇ AÇIKLAYICI RESİM YAPTIM BUYRUN BİDE BUNLARA BAKIN

brmm2.png

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.