Bilgisayarsız root atma

DovahKiin

Üye
2 Ocak 2015
100
0
Samsung j7 ve 6.0.1 marshmallow var. Telefondan nasıl root atabilirim ? Kingroot felan %90da felan hata veriyor ve bilgisayardan atamam (pc yok) yardim ederseniz sevinirim

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Kingroot ve benzeri programlarda hata veriyorsa bilgisayarsız root olmaz diye biliyorum . Kingroot felan dediğin için program önermiyorum ama son seçeneğin bir telefoncudan hallettirmek .

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Knox olduğu için mi atılmıyor

Aynen Samsung cihazlarda knox var sistem uygulamalarına gir görürsün güvenlik uygulaması sanırım benim cihaz galaxy a5 knoxu google play'den indirdim "izinsiz yazılım" hatasından dolayı açılmadı bizim cihaz yurt dışından gelme tabiri caizse kaçak orijinal :D ee bende de pc yok nasıl yapcaz knoxu devre dışı bırakan yöntemler vardı ama işe yaramadı bende internet kafelere gittim usb kablo sorunu yüzünden odine bağlayamadım sanırım Dünyanın en uğursuz insanıyız :(

Son düzenleme:

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
180
root
Aynen Samsung cihazlarda knox var sistem uygulamalarına gir görürsün güvenlik uygulaması sanırım benim cihaz galaxy a5 knoxu google play'den indirdim "izinsiz yazılım" hatasından dolayı açılmadı bizim cihaz yurt dışından gelme tabiri caizse kaçak orijinal :D ee bende de pc yok nasıl yapcaz knoxu devre dışı bırakan yöntemler vardı ama işe yaramadı bende internet kafelere gittim usb kablo sorunu yüzünden odine bağlayamadım sanırım Dünyanın en uğursuz insanıyız :(

Aslında bir telefoncudan rica etseniz çok uçuk fiyata yapmaz 5 - 10 tl bir şey tutar .

shadowmoon

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
345
0
25
İZMİR
Hocam Merhabalar Bence Knox İle alakası var ve bence telefoncuya vs. götürmeyin imei numaranızı klonlama ihtimali var king root ile olmuyorsa KingoRoot Diye bir uygulama var isterseniz birde onu deneyin belki faydası olur denemekten zarar çıkmaz bence İyi Forumlar İyi Günler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun

17 Nis 2015
144
0
Knoxla alakası yok benim tel SM Note 3'tü (5.0 dayken kingrootla atmıştım şimdi 7.1 superSU ile atcaksın) lollipop sürümünden sonraki sürümlerde normal root programları iş yapmıyor twrp den yüklemen gerekiyor youtube dan izleyip öğrenebilirsin nasıl atacağını.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.