Bilgisyardaki ani fps düşüşü

Broj

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
451
1
Arkadaşlar 1 günde bütün oyunlarda en kötü oyunlarda bile 5 fps almaya başladım normalde hiç sıkıntı olmadam gta 5, arma 3 gibi oyunları en kötü 50-60 fps ile oynarken şimdi oyunların menüsünde bile 5 fps almaya başladım. Bilgisayara format attım hala aynı malesef, yardımcı olabilecek biri varsa sevinirim.

Broj

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
451
1
Merhaba oynadığınız oyunun görüntü kalitesini low veya medium yapın
ekran çözünürlüğünü düşürün Pil sekmesinde çift işlemci kullanıyorsnız Yüksek performansı açın

Hocam orta ayarlarda oynadığım oyunda 80 fps alırken şimdi oyunun en düşük halinde oyun menüsündeyken 5 fps sabit kalıyor oyunlardan alakalı birşey olduğunu düşünmüyorum ama dediklerinizi uygalımıştım önceden malesef aynı

Cheat Console

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
983
1
mesaj yazmyn
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=WDP4HNxiZMk[/ame]

Windows 10 fps için ayarlarını yapmanız lazım verdiğm videoyu izleyerek yapın

Windows 10 güncelleştirme yapınız 2 tane antivirüs varsa kapatınız Sonrasında başlat tuşuna gelin hizmetler yazın önünüze gelen ekranda sırasıyla sağ tıklayıp bunları devre dışı bırakın Windows search Devre dışı bırakıyorsunuz

Hızlı getirme özelliğini devre dışı bırakıyorsunuz Windows update özelliğini devre dışı bırakıyorsunuz

Malwarebytes ile pcnizi virüs taraması yapın en son driver booster veya farklı güncelleme programı ile güncelleme yapın

Son düzenleme:

Broj

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
451
1
https://www.youtube.com/watch?v=WDP4HNxiZMk

Windows 10 fps için ayarlarını yapmanız lazım verdiğm videoyu izleyerek yapın

Windows 10 güncelleştirme yapınız 2 tane antivirüs varsa kapatınız Sonrasında başlat tuşuna gelin hizmetler yazın önünüze gelen ekranda sırasıyla sağ tıklayıp bunları devre dışı bırakın Windows search Devre dışı bırakıyorsunuz

Hızlı getirme özelliğini devre dışı bırakıyorsunuz Windows update özelliğini devre dışı bırakıyorsunuz

Malwarebytes ile pcnizi virüs taraması yapın en son driver booster veya farklı güncelleme programı ile güncelleme yapın

Saol dostum yarın ilk olarak bunu deneyeceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.