Bilgisyarım 2011den Kalma MB Warband Kaldırmıyor

WonderAxe662

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
775
0
Istanbul
Nne önerirsiniz beyler pc mı alıyım yoksa ya bılmıyorum lazım oluyo o kadar kotu pc sureklı ya ısınıyo ya kapanıyo gecen ındex basarken kapandı actıgımda sıtenın sıfre degısıktı aylı elıme 200 tl gecıyor onerdıgınız pc yada onerdıgınız baska bısey varmı? napmalıyım

model samsung özellikler:ugrasmak ıstemedım gerek duymuyorum artık anlarsınız

VeNeRo

Üye
18 Eyl 2015
202
0
Taksitle al diyeceğimde elindeki tüm para taksite gider ortalama bir bilgisayar alsan bile. Birikmiş yoksa biraz bekle kardeşim öderken sıkıntı çekme

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Nne önerirsiniz beyler pc mı alıyım yoksa ya bılmıyorum lazım oluyo o kadar kotu pc sureklı ya ısınıyo ya kapanıyo gecen ındex basarken kapandı actıgımda sıtenın sıfre degısıktı aylı elıme 200 tl gecıyor onerdıgınız pc yada onerdıgınız baska bısey varmı? napmalıyım

model samsung özellikler:ugrasmak ıstemedım gerek duymuyorum artık anlarsınız

Telepati yoluyla mı anlayacağız? Samsung'un bir sürü modeli var biz özelliklerini nerden bilelim?
Bilgisayar özelliklerini yaz ki hangi parçanın değişmesi gerektiğini söyleyelim.

WonderAxe662

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
775
0
Istanbul
Parca degismek istemiyorum kardes direk yepyeni bir bilgisayar almak istiyorum bu bilgisayari babam kullandi abime verdi abim kullandi bana verdi ve abim igrenc kullandi zaten laptop. Benim elimde suan 300 var abimin benden aldigiklarindan 200 falan 2000 alti pc ariyorum guzel hack programlarini kaldiricak ve mb warband kaldirabilecek :D

Dolar yuksek diyen arkadasin ne ima ettigini ciklarsan

Son düzenleme:

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Parca degismek istemiyorum kardes direk yepyeni bir bilgisayar almak istiyorum bu bilgisayari babam kullandi abime verdi abim kullandi bana verdi ve abim igrenc kullandi zaten laptop. Benim elimde suan 300 var abimin benden aldigiklarindan 200 falan 2000 alti pc ariyorum guzel hack programlarini kaldiricak ve mb warband kaldirabilecek :D

Şu an dolar arttığı için laptop fiyatları da fırlamış durumda.
HP15-AC006NT CORE İ5 5200U 2.2GHZ-8GB-1TB HDD-15.6''-2GB-W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

Attığım bilgisayar iyi ama eskiye göre çok pahalı bence doların düşmesini bekle ondan sonra almalısın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.