Bilişim Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği,Siber güvenlik hangisi

D3f3ns3 gr0up

Yeni üye
28 Ocak 2019
8
0
24
:Bilişim Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği,Siber güvenlik sizce bir hacker hangisini seçmeli ben site hack yapacağım liseye ve üniversiteye hangisini seçmeliyim !!!:müskül:saskin:mutsuz

HACKERTHT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Kas 2006
10,700
447
'
Yazılım Mühendisliği,Siber güvenlik
Ama bilginiz ı iyi işlerde kıllanırsanız benim tavsiyem

gnrosS

Yeni üye
19 Ocak 2019
10
0
Dostum hepsinin çıkış noktası aynı önemli olan kendini geliştirmen

wh0ismrrobot

Uzman üye
1 Ocak 2019
1,332
3
İstanbul
Hackerlık İçin Üniversite Okunmaz Ama Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği Okursanız Yazılım ve Program Gelistirme Gibi Konularda Daha Bilgili Olucağınız İçin İşinize Yarayacaktır.

Legalatte

Üye
29 Eki 2018
75
0
Searching...
Hiç bir üniverssite seni hacker yapmaz !
Sana programalama dillerini vs. öğretir (Anca temelin olur) Üstüne sen eklersin.
Nereye gidersen git sen kendini geliştirmessen olmaz.

Gauloran

Moderasyon Ekibi Lideri
7 Tem 2013
8,197
667
:Bilişim Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği,Siber güvenlik sizce bir hacker hangisini seçmeli ben site hack yapacağım liseye ve üniversiteye hangisini seçmeliyim !!!:müskül:saskin:mutsuz

Merhaba, bilgisayar mühendisliği size siber güvenlik ve yazılım alanları için en azından temel bir bakış açısı oluşturur diye düşünüyorum dolayısıyla bilgisayar mühendisliği okumak siber güvenlik ve yazılım alanına yönelmek için oldukça fayda sağlar. Okurken zaten ilginizin olduğu alanda kendinizi geliştirmiş olursunuz. Seçmeseniz de olur örnekleri var lakin üniversite okumak elbet bir şeyler katar. Hayat site hacklemekten ibaret değildir size şuan ne kadar havalı geliyor olsa da. İyi forumlar

TURKISH STARS

Uzman üye
15 Eyl 2018
1,073
4
Merhaba, bilgisayar mühendisliği size siber güvenlik ve yazılım alanları için en azından temel bir bakış açısı oluşturur diye düşünüyorum dolayısıyla bilgisayar mühendisliği okumak siber güvenlik ve yazılım alanına yönelmek için oldukça fayda sağlar. Okurken zaten ilginizin olduğu alanda kendinizi geliştirmiş olursunuz. Seçmeseniz de olur örnekleri var lakin üniversite okumak elbet bir şeyler katar. Hayat site hacklemekten ibaret değildir size şuan ne kadar havalı geliyor olsa da. İyi forumlar

En fazla 5-6 site bulur hazır indexi basar sonrada hevesi geçer bırakır bu işleri.

0uTCasT

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
709
1
Kesinlike birçok arkadaşa katılıyorum üniv.sana birşey vermez sen üniv. birşeyler alırsın ama tercihim yazılım ve siber güvenlikten yanadır üniversite tercihi bide demişsin özel düşünüyorsun kesinlikle bahçeşir üniv. öneririm bitirdikten sonra yurtdışı veya yurtiçi iş imkanın kesinlikle olur umarım faydalı olmuştur,iyi forumlar dilerim :)

vιcεηтε

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
536
8
Sevilla
Merhaba
Üniversite hayatını site hacklemeye göre belirlerseniz gelişemezsiniz. Bir siteye index basmak güzel olabilir ama para kazandırmaz. Seçeceğiniz mesleğin uygun olduğu alanlara, ve size göre olup olmadığıyla ilgilenin. Zamanla zaten web hack konusunda gelişirsiniz :).
İyi forumlar.

mcode5

Üye
15 Mar 2018
54
1
tıbbi dökümantasyon ve sekreterlikte okusan bu işi yapabilirsin. İş eğer diploma ise, o sadece sana 3-5 binlik iş kapıları açar. Elbetteki yazılım mühendisliği okuyanların (isteyerek okuyanların) bu işe daha iyi ve hızlı adapte olacağı aşikardır. Yazılımı en önde düşün. Siberde onun babası diye düşün.

Safer

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
424
0
Antalya
Üniversite okuyarak hacker olmayı unutunuz. Üniversiteye gitsenizde dersler size yeterli olmayacaktır kendiniz çabalayın bilginizi arttırın kendininizi geliştirin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.