Bilişim - Özel Okulmu Devlet Okulumu

OziReis

Üye
27 Ocak 2016
58
0
Tanrı Dağı
Merhaba arkadaşlarım abilerim kardeşlerim ustalarım ben lise öğrencisiyim. Bilişim dersleri başlıyor bu sene devlet okulunumu tercih etsem yoksa özel okulumu tercih etsem ?
Not = Şuan Kendi Okulumdayım Yani Devlet Okulu Okula Gidene kadar 2 minibüs değiştiriyorum Özel Okul Alt Sokakta 100 Metre falan.

Not2 = Özel Okulun Parasını Devlet Karşılıyor. Bize Sadece Kitap Yemek Servis Parası Vb Düşüyor Onlarda Çok Çok Uygun Bi Fiyata Geliyor.

Hatalarım Varsa Yazarsanız Sevinirim. İyi Forumlar.

NE M U T L U T Ü R K Ü M D İ Y E N E

- TURKHACKTEAM - OziReis -

Son düzenleme:

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
Özel okul kardeşim bende elektrik bölümü mezunuyum ama 7. 8. sınıftan beri bunlarla ilgileniyorum inan o lisede sana format atmaktan parça adlarını öğretmekten başka bi işe yaramazlar.

Null98

Üye
5 Tem 2015
74
0
Küba
Merhaba

Okullara aldanmayınız. Gidip kendiniz inceleyin sonuçta geleceğiniz sizin ellerinizde her iki okulada nereden başladığını ne yoğunlukta çalıştıklarını hedeflerinin ne olduğu öğrenin. sonuçta çabalamadan hiç bir şey olmuyor.

alicihancelik

Katılımcı Üye
23 May 2016
522
6
ÖTÜKEN
Özel okul kardeşim bende elektrik bölümü mezunuyum ama 7. 8. sınıftan beri bunlarla ilgileniyorum inan o lisede sana format atmaktan parça adlarını öğretmekten başka bi işe yaramazlar.

Hahahah haklı valla bizim okuldakı çoğu öğretmenden daha çok bilgiye sahip olduğuma dair iddaya girerim daha akıllı tahtayı kullanamasını bilmiyorlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.