bilişim şube

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zorba15

Üye
30 Ocak 2013
116
0
bursa
sa beyler ben bilindiği gibi sürekli face ws çalıyorum bugun gene bi face çaldım ama ip gizlemedim hesab kitlenmesi die sora adam savcılığa vercem ws dedi gayet ciddi sora ben face şifresini başkalarına verdim onlarda girip şifreyi değiştirdi şimdi şikayet halinde ne olur 3 pcden girildi en az ?

The Clash

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
338
0
İzmir
Yanlış bilmiyorsam girilen bilgisayarların adı ve ıp adresi her türlü gözüküyor yani 3 bilgisayardan girildiyse 3 bilgisayarında adı ve ıp adresi de gözüküyor.

The Clash

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
338
0
İzmir
Onu da bir yolla bulurlar :) Veya şikayet edenin pc dışında veya bilgisi dışında hesabına giren tüm kişiler suçlu olur o kısmı bilmiyorum :D Güvenlik ayarları > aktif oturumlar kısmında gözüküyor sanırım hesaba girilen bilgisayarlar :)

ShaaDooM

Uzman üye
14 Şub 2012
1,944
2
İstanbul
Bir forum sitesinde şu yorum gelmiş :

sakın çalmaya yeltenmeyin 1 ila 3 yıl hapis 20bin tl ya kadar para cezası var benim hesabı çaldılar yasal işlemleri başlattım , içeri tıktıracağım , başınızı belaya sokmayın macera aramayın kendinizi kodeste bulursunuz demedi demeyin trabzond an bir dost

20 bin tl olacağını sanmıyorum ama 500 TL üstü olur sanırım.
Çaldığın kişi şikayet etmeden özür dile bence. Boşu boşuna siciline işlenmesin.

ShaaDooM

Uzman üye
14 Şub 2012
1,944
2
İstanbul
Önemli olan modem resetlemen değil. Modemler log tutar.
Boşuna uğraşma İp gizleme falan boş programlar. Sen onları bile kullanmamışsın.
Geçmiş olsun şimdiden. Özür dile kurtul derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.