Bir blog kaç... (SORU)

koroqlu1

Yeni üye
15 Tem 2013
37
0
İyi günler.

Bilen vardır belki sizlere bir sorum olucak. Bir blog'a kaç mb veya gb ddos attack yapılırsa erişilemez hale gelir? :RpS_confused:

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim lütfen gerektiği yere taşıyınız.

abfet

Üye
4 Tem 2014
55
0
ddosla felan hiç uğraşmıyorum blog kapatacaksam :D
blog hit Proğramı var sitenin adresini giriyorum 1 günde 5-6 k hit kasıyor siteye durmadan birileri giriyor felan 2. bi bakıyorsun blog kaldırılmış :D anlıyorha hile olduğunu site sahibi hit kasıyor sanıp kapatıyorlar siteyi :D

cyberpc

Üye
22 Tem 2013
128
0
ddosla felan hiç uğraşmıyorum blog kapatacaksam :D
blog hit Proğramı var sitenin adresini giriyorum 1 günde 5-6 k hit kasıyor siteye durmadan birileri giriyor felan 2. bi bakıyorsun blog kaldırılmış :D anlıyorha hile olduğunu site sahibi hit kasıyor sanıp kapatıyorlar siteyi :D

kullandığın adını yada programın indirme , konu linkini atabilir misin? :RpS_smile:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.