Bir Fotografımda aşırı sivilce var temizleyebilcek varmı ?

Mr Robot

Katılımcı Üye
4 Tem 2015
706
1
EvilCrop.Inc
Çok ciddi akne hastalığın var ve bu hormonla alakalı , lütfen sana önerdiğim tavsiyeyi uygula.
1. Yüzünü Sade Sabun ile hergün yıka SABAH,ÖĞLEN,AKŞAM.
2. En yakın hastaneye git ve roaccutane ilacını almayı dene. Fakat bu ilacı her önüne gelene vermiyorlar. Bu ilaç karaciğerindeki yağları çözüyor. Ve çok ciddi yan etkileri vardır. Doktor'un sana bu açıklamayı yapar. 6 ay kullandıktan sonra farkı gör yüzünde 1 tane bile sivilce olmucak.

Sloup

Üye
24 Eyl 2016
146
0
net
fotoğraf yakın olsa aslında birşeyler denenebilir, istersen sen dene pixlr'dan yap en basitinden.

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Çok ciddi akne hastalığın var ve bu hormonla alakalı , lütfen sana önerdiğim tavsiyeyi uygula.
1. Yüzünü Sade Sabun ile hergün yıka SABAH,ÖĞLEN,AKŞAM.
2. En yakın hastaneye git ve roaccutane ilacını almayı dene. Fakat bu ilacı her önüne gelene vermiyorlar. Bu ilaç karaciğerindeki yağları çözüyor. Ve çok ciddi yan etkileri vardır. Doktor'un sana bu açıklamayı yapar. 6 ay kullandıktan sonra farkı gör yüzünde 1 tane bile sivilce olmucak.

Roaccutane ilacı yan etkileri aşırı derecede kötü intihara sürüklüyor.

Sloup

Üye
24 Eyl 2016
146
0
net
Yok kardeşim öyle abartılı bir ilaç kullanma bence.
Benim tavsiyem Dalacin C al.

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Al bakalım ;)

gqG2MQ.jpg

Son düzenleme:
10 Ara 2009
244
0
Buyur güzel kardeşim bende bu dertten muzdariptim o hapları kullanma bu arada ben kullandım zararını gördüm kalıcı tedavi malesef 7 8 milyara kadar uzanıyo hap kullanıp sağlığına zarar verme boy gelişimini durduruyo saç döküyo çok yan etkisi var sadece hormonel yaşla alakalı sabret zaman herşeyin ilacı benimlede bu konuda alay eden arkadaşlarımın hatunları bana yazılıyo şimdi :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.