Çözüldü Bir İnternet Sitesi İçin Auto Login

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 Şub 2015
79
0
Arkadaşlar bir internet sitesi için auto login yapcak var mı bana

Moderatör tarafında düzenlendi:

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Web sitesi için auto login derken ? benim anladığım giriş bilgilerini otomatik bulan bir program istiyorsun.Admin panel vs için Brute force var . Çaylakça dersen de , sqlmap ve havij vardır kullanımları basittir.Veri çekerek kullanıcı login pass çekebilirsin.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
389
Ankara
Yani mesela yukarda bir düğmeye tıklayacaksın browser'da, mesela "osman.com" sitesine otomatik login etmiş olarak girecek.

Bit kadar sıkıcı bir iş, eğer sitede anti-forgery önlemleri varsa bit kadardan biraz daha sıkıcı, sitede captcha varsa imkansız.

Ama tam olarak ne istediğini anlamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.