Bir Kaç Program Hakkında Sorularım Olacak Yardım Edermisiniz ?

PowerMonster

Yeni üye
7 Ağu 2015
27
0
Öncelıkle bu konularda acemıyım buyuzden kusura bakmayın,
Hoic mi daha iyi loic mi yok sa daha güçlü bildiğinizi ddos atacak programı varmı ?
Hoic ve loic de virüs olmadığı için denemeler yaptım . Diğer ddos atacak programlarında truva atı virüsü buluyor. Peki bu virüs zararlımı ?

Aynı zamanda siteye ping atma olayını denedım ve ise yaramadı . Bir kısım insan ping ile siteyi cökertilebilir diyor , bir kısmıda ping atma bir işe yaramaz diyor. Dogru cevap hangisi ?

Anonymous External Attack programı ping atma programımı yoksa ddos atacak programımı ?

Aynı zamanda ddos atacak grup halinde yapılan saldırıda daha etkili oluyormuş.Böyle bir grup kurma gibi bir ihtimalimiz varmı (Bu sorum Adminlere )
Herkeze iyi forumlar

02d3

Kıdemli Üye
23 Haz 2015
2,581
1
LA
Hoic.
Onlar senin üzerinden çok işe yaramaz. Alıcağın bir sunucu ile daha etkili olur. /VDS veya VPS de olur./
Ping site hakkında bilgi edinmek içindir. DNS çözümlemesi olur facebook.com'u IP şeklinde alırsın. Belki sitenin yanıt vermesini geciktirir.
DDoS. Ping için program yazılacağını sanmıyorum.

Sypx

Üye
4 Haz 2015
128
0
Ddos

Öncelıkle bu konularda acemıyım buyuzden kusura bakmayın,
Hoic mi daha iyi loic mi yok sa daha güçlü bildiğinizi ddos atacak programı varmı ?
Hoic ve loic de virüs olmadığı için denemeler yaptım . Diğer ddos atacak programlarında truva atı virüsü buluyor. Peki bu virüs zararlımı ?

Sora sora ögreniceksin dert etme. Aslında ikisinide ayırmak zor ikiside oldukca iyi ama ben genelde hoici tercih ederim. Kali yada her hangi bir linux platform kullanmasını biliyorsan slowris'i öneririm. Aynı zamanda ****sploitin icindede dos aracları mevcut (synflood) gibi..

Aynı zamanda siteye ping atma olayını denedım ve ise yaramadı . Bir kısım insan ping ile siteyi cökertilebilir diyor , bir kısmıda ping atma bir işe yaramaz diyor. Dogru cevap hangisi ?

Siteye ping atmak eskiden işe yarayan bir yöntemdi. Eskiden bildiğin üzere bant genişlikleri yeterli olamadığı için down etme ihtimalin vardı.. Bir diğer yöntem ise maksimum paket boyutundan daha fazla büyüklükte bir paket gönderince down olurdu ama artık oda işe yaramıyor.

Anonymous External Attack programı ping atma programımı yoksa ddos atacak programımı ?

Aslında bu program senin üzerinden Anonymous'un ddos saldırısı yapmana yarıyo :)

Aynı zamanda ddos atacak grup halinde yapılan saldırıda daha etkili oluyormuş.Böyle bir grup kurma gibi bir ihtimalimiz varmı (Bu sorum Adminlere )
Herkeze iyi forumlar

THT'nin yaptığı organizasyon ve toplu saldırılarda dos atakları yapılmakta. Bunun icin size bir server veriyolar ve onun üzerinden dos saldırısı yapıyorlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.