Bir Kız Hakkında

WonderAxe662

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
775
0
Istanbul
Şimdi arkadaşlar ben bızım servısten bır kıza facebook yoluyla mesaj attım mesajda ise '' ben surda surda ınıcemde sen benden sonra ınıyosun bıırmısın? basketbol kulubune gıtmem gerekte gecıyosa evede inmiyim yardımeder misin'' tarzında bır mesaj attım sonra kız bana yardım etmeye calıstı falan sonra ben kulupten falan bahsettım en sonunda ben buna gıtmıyorum be kulube falan dedım o da gıt gıt dedı hevesım kactı dedım orda kaldı konusma. Birde ben okulda arkadasa bahsettım ben bu kızla tanısıp konusmak ıstıyorum diye anlattıgım kısıde dırek gıtmıs kıza yazmıs tanısmıs benden once suan allah bılır konusuyolardır yedıremedım arkadaslar sızı aılem gıbı gordugum ıcın sormak istedim sızce ne yazsam kıza

izmiragasi

Katılımcı Üye
18 Ağu 2015
474
0
İzmir
Daha kızın gözünde bir şey olmadığın için kız gelmez :)

Anan anam olsun gibi saçma laflarda kızları etkilemiyor kaçıncı yüzyıldasınız ? :D

Kızla konuşma çünkü o arkadaşınla konuştuğu için ve sende mesaj atarsan ego yapar ondan dolayı umursamaz bile ama arkadaşınla ilişkini kes bence bu bi neyse forum izin vermiyo bu kelimelere :D

Tavsiyen ne dersen eğer lise çağındaysan çok olur gelip geçerler abi tavsiyesi

Eğer büyüksen üni flan amacın takılmaysa boşver bir şeyler hissediyorsan depar at kimseyi dinleme :)

atakan36

Üye
13 Eki 2015
53
0
Konya
Şimdi arkadaşlar ben bızım servısten bır kıza facebook yoluyla mesaj attım mesajda ise '' ben surda surda ınıcemde sen benden sonra ınıyosun bıırmısın? basketbol kulubune gıtmem gerekte gecıyosa evede inmiyim yardımeder misin'' tarzında bır mesaj attım sonra kız bana yardım etmeye calıstı falan sonra ben kulupten falan bahsettım en sonunda ben buna gıtmıyorum be kulube falan dedım o da gıt gıt dedı hevesım kactı dedım orda kaldı konusma. Birde ben okulda arkadasa bahsettım ben bu kızla tanısıp konusmak ıstıyorum diye anlattıgım kısıde dırek gıtmıs kıza yazmıs tanısmıs benden once suan allah bılır konusuyolardır yedıremedım arkadaslar sızı aılem gıbı gordugum ıcın sormak istedim sızce ne yazsam kıza
şu kızlar yüzünden yemediğimiz cacık var mı ki ? özelden konuşalım dostum :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.