bir modemi başka modeme aktarmak !!

HosTerS

Üye
1 Ara 2011
167
0
Merhaba arkadaşlar şimdi ben bir internet cafenin modeminin şifre falan herşeyini aldım bizim evde de kendi modemimiz var. şimdi ben diyorum ki acaba ttnet kullanıcı adı şifre falan da girerek bu interneti kendi modemime aktarabilir miyim. Yani ttnet bu cafe adına bizim eve de yüksek hızda internet göndersin.Ne dersiniz olur mu acaba??Oluyorsa nasıl yapabilirim yardımlarınız için teşekkürler :)

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
Teknik olarak imkansız!... Telefon hattınızı paralleleyip "iki veya daha çok hatta ayırmanız" normal telefon sinyalleri için geçerlidir. Hattınızdaki telefon işaretinin üzerine değişik (ve daha yüksek) bir frekansla yüklenmiş olan ADSL işaretini dediğiniz şekilde ikiya ayıramazsınız. Daha doğrusu "1 hat ADSL işareti" ancak "bir adet modem ile" kullanılabilir!...

:)babacan

HosTerS

Üye
1 Ara 2011
167
0
Teknik olarak imkansız!... Telefon hattınızı paralleleyip "iki veya daha çok hatta ayırmanız" normal telefon sinyalleri için geçerlidir. Hattınızdaki telefon işaretinin üzerine değişik (ve daha yüksek) bir frekansla yüklenmiş olan ADSL işaretini dediğiniz şekilde ikiya ayıramazsınız. Daha doğrusu "1 hat ADSL işareti" ancak "bir adet modem ile" kullanılabilir!...

:)babacan
Hmm teşekkür ederim peki adamın tamamen bağlantısını kesip sadece kendime aktarsam??

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.