Bir Nevi Facebook Hack

JersaW

Katılımcı Üye
arkadaslar yine sizlere bir yaratıcılık örneği sunuyorum facebook ip tespiti konumdada söylemiştim zaten elimde böyle şeylerden daha var diye arasından bunu sectim şimdi geçen bir arkadasa rasladım forumda facebook profilleri için ddos programı felan :)
buna gerek yok Sosyal mühendisliğede bağlıdır ama anlatacağım şey birazda somuttur ve kurbanın profilini kullanılmaz hale getirmemizi sağlayacak çok konustum konuya giriyorumm....

https://tik.lat/uaLJb bu linke tıklıyoruz işletme vb seciyoruz kategori ve sayfa adını seçip devam ediyoruz ve profilindeki tüm içerikler silindi profiline giriş yapılmıyor sayfa oldu ve bunun geri dönüşü yok :) sakın deniyim demeyin kendi profilinizde geri dönüşü olmaz aslında 1 yolu var oda facebook help center ama onlarda 1yıla aşkın süre bakıyorlar sanırım benim 6ay oldu ses seda yok :)
ama karşıya yedireceğimiz küçük bir sm örneği göstereyim:

+YA kanka benim yan profili sayfa yaptım süper oldu geri cevirdim
-hadi ya nasıl oldu
+(linki veririz) kanka bu adımları uygula sayfaya dönüsüo kaç arkadasın varsa
-saol kanka deniyorum.

Anlatım düşünce vs bana aittir bir teşekkürü cok görmeyin lütfen...

stareko

Üye
19 Kas 2010
94
0
l0gicTed.Net
arkadaslar yine sizlere bir yaratıcılık örneği sunuyorum facebook ip tespiti konumdada söylemiştim zaten elimde böyle şeylerden daha var diye arasından bunu sectim şimdi geçen bir arkadasa rasladım forumda facebook profilleri için ddos programı felan :)
buna gerek yok sosyal mühendisliğede bağlıdır ama anlatacağım şey birazda somuttur ve kurbanın profilini kullanılmaz hale getirmemizi sağlayacak çok konustum konuya giriyorumm....

https://tik.lat/YFvxx bu linke tıklıyoruz işletme vb seciyoruz kategori ve sayfa adını seçip devam ediyoruz ve profilindeki tüm içerikler silindi profiline giriş yapılmıyor sayfa oldu ve bunun geri dönüşü yok :) sakın deniyim demeyin kendi profilinizde geri dönüşü olmaz aslında 1 yolu var oda facebook help center ama onlarda 1yıla aşkın süre bakıyorlar sanırım benim 6ay oldu ses seda yok :)
ama karşıya yedireceğimiz küçük bir sm örneği göstereyim:

+ya kanka benim yan profili sayfa yaptım süper oldu geri cevirdim
-hadi ya nasıl oldu
+(linki veririz) kanka bu adımları uygula sayfaya dönüsüo kaç arkadasın varsa
-saol kanka deniyorum.

Anlatım düşünce vs bana aittir bir teşekkürü cok görmeyin lütfen...

facebook hack olduğnu düşünmüyorum bunun lamerliktir bu yöntem ayrıca

paylaştığım konuyla aynı nerdeyse paylaşmıssın dostum konu kilit ..

JersaW

Katılımcı Üye
konu linkini verirmisin ve sosyal mühendisliğe lamer diyen lamer dir bence ;)

not:anlamanda problem yoksa ? bir nevi dedim zaten.

not2:lamerlikse sen niye paylastın cokmu meraklısın :=) alın bunu alın bunu...

not3: modların dediği gibi üstünde emek verilmiş bir yazı alıntı deildir.emeği burak ben senn konuyu görmedim bile

not4:sen kimsinki benim konuma kilit felan ve ben son 10sayfada facebook ve sayfa deişimi hakkında bir konu görmüyorum.

Son düzenleme:

ByCash33

Üye
3 Ağu 2011
105
0
kaliteli bir şey . yani iyi yedirmeniz lazım . paylasım icin sagol az kalsın kendi profilimde yapıyordum :)

JersaW

Katılımcı Üye
[ı]bu emek olamaz ki . Facebook yardım merkezinde paylaşılan bişey zaten :d

neyin çabası içerisindesin dostum
[/ı]

senin kendini pek bişey sanmamanı sağlamak. yazdıklarımı okumamışsın bana hareket yapıyorsun facebook a bir dilekce gönder bakalım nezaman işleme konulucak 6 ayda cevap gelmedi sayfaya dönüştürdüğüm profilde ben bu konuda ddos mantığından yola cıkarak anlattım sizin gibi lamer işi deil ve kaybol buradan şimdi roman yazsan cevap vermem bazılarının işine yarayacağını düşünüyorum üstteki arkadas gibi kaybol şimdi.

stareko

Üye
19 Kas 2010
94
0
l0gicTed.Net
:D fikirlerin çok aydınlattı THT halkını

anlatım ve düşünce bana ait demişsin ya anlatım hadi sana ait dielim düşünce gerçekten sanamı ait :D

facebookdan öncemi düşündün :/ dostum git namaz kıl yda git uyu biraz güzel şeyler bunlar

JersaW

Katılımcı Üye
:D fikirlerin çok aydınlattı THT halkını

anlatım ve düşünce bana ait demişsin ya anlatım hadi sana ait dielim düşünce gerçekten sanamı ait :D

facebookdan öncemi düşündün :/ dostum git namaz kıl yda git uyu biraz güzel şeyler bunlar

hacker değil sagopanın çakması! dostum bu facebook un uygulaması profili sayfa yapmak icin hack için deil bak anlıyacağın dilden anlatıyorum o kafatsının içindeki minik et parcasını calıstırda düşün fACEBOOk bunu millet birbirini hacklesin diye yapmadı ben bu mevcut olayı ddos mantığıyla karşı tafarın facebook unu kullanılmaz hale getirme yolu benim olunca düşünce facebook un demicem heralde mevcut sistemi değiştirmedirde kısmen sm dir sana bu laflarım çok bile hadi uza şimdi lamerler treni kalktı gidiyo..

25 Ağu 2011
103
0
hacker değil sagopanın çakması! dostum bu facebook un uygulaması profili sayfa yapmak icin hack için deil bak anlıyacağın dilden anlatıyorum o kafatsının içindeki minik et parcasını calıstırda düşün fACEBOOk bunu millet birbirini hacklesin diye yapmadı ben bu mevcut olayı ddos mantığıyla karşı tafarın facebook unu kullanılmaz hale getirme yolu benim olunca düşünce facebook un demicem heralde mevcut sistemi değiştirmedirde kısmen sm dir sana bu laflarım çok bile hadi uza şimdi lamerler treni kalktı gidiyo..

Dostum bunun çıktığı ilk gün 2 kişiye yedirdim :puah
Her aklına gelen konu açsaydı başka konu bulamazdın ;)

Ayrıca senin o küçük kafanın içinde falan demişsin.

Herkes kendini gözünde şah yapabilir,

Asıl alttan aldığında bir mesafe katedebilir. bunu unutma ;)

JersaW

Katılımcı Üye
Dostum bunun çıktığı ilk gün 2 kişiye yedirdim :puah

Her aklına gelen konu açsaydı başka konu bulamazdın ;)

Ayrıca senin o küçük kafanın içinde falan demişsin.

Herkes kendini gözünde şah yapabilir,

Asıl alttan aldığında bir mesafe katedebilir. bunu unutma ;)

dostum sizin gibi lamerler olduğu sürece bu forum ilerlemiycek kendini çok pro bişe sanıyosunda her şeye atlıyosun felan bide okumayı kim öğretti size ha hadi uza sende şimdi lamer sizden daha önemli işlerim var konuyada lamer akımı geldi iyimi sen yedirdiğsen napim yani gördüğün gibi bilmeyenlerde çıkıyor milletin önünü kesme bari hadi uza şimdi. ha bide tdk baskanımısın sen.sizin gibi idiotlar olunca biz ilerliyemiyoz 25 teşekkür etmişin 8 de almıssın kim daha fazla emek vermiştir sence foruma senmi benmi boş laf kalabalığından rütbe alıyorsunuz biraz düşünde öyle yaz buraya karsında laf sokucaın cocuk yok senin. ha bide önce lafa sonra lafı söyleyene bakarım bende sende bakılcak pek bişey yok bence ;)

Son düzenleme:
25 Ağu 2011
103
0
dostum sizin gibi lamerler olduğu sürece bu forum ilerlemiycek kendini çok pro bişe sanıyosunda her şeye atlıyosun felan bide okumayı kim öğretti size ha hadi uza sende şimdi lamer sizden daha önemli işlerim var konuyada lamer akımı geldi iyimi sen yedirdiğsen napim yani gördüğün gibi bilmeyenlerde çıkıyor milletin önünü kesme bari hadi uza şimdi. ha bide tdk baskanımısın sen.sizin gibi idiotlar olunca biz ilerliyemiyoz 25 teşekkür etmişin 8 de almıssın kim daha fazla emek vermiştir sence foruma senmi benmi boş laf kalabalığından rütbe alıyorsunuz biraz düşünde öyle yaz buraya karsında laf sokucaın cocuk yok senin. ha bide önce lafa sonra lafı söyleyene bakarım bende sende bakılcak pek bişey yok bence ;)

güzel yazmışsın kardeşim babandan yardım aldın mı ya da dedenden? :)

Wiskhyy

Üye
15 Ağu 2011
71
0
adam fikrini ortaya koymuş abuk subuk mal mal yorumlara ne gerek var.

fikrini paylaştığın için teşekkürler kardeşim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.