Bir ömür eşittir Hacker

GeneralHackPro

Katılımcı Üye
24 Eki 2013
326
0
Bu yazım kısa olacaktır amacım yeni nesil gençlere kısa bir mesaj vermektir eskiden bugüne Amerika da hollywood efekt denilen saçmalıklar ile insanların aklını karıştıran filmler artık bizdede yayınlanmakta yani bizde bunlardan etkilenip ben polis olacam(arkasokaklar) ben hacker olacam(WhoIam) ben doktor olacam gibi birçok etki bırakıp gelecegimiz hakkında yanlış kararlar vermemizi sağlamaktadır fakat genellikle sonuç hüsran oluyor sen o mesleği sanıldığı kadar kolay olmadığını anladığın zaman hayatının yarısı elinden gitmiş oluyor mesela kim ister bütün ömrünü bilgisayarda bir ekranda geçirerek ben şurayı hackledim yok buna sızdım dahilik ile alakası yok kendimize işkence yapıyoruz bizim öyle büyük sunucularımız olamayacak standart bir user bilgisayardan ne kadar etkimiz olabilir ki? bilişim suçu işlemeden ne kadar çok para kazanabilir ki?
şimdi bir büyük firmada güvenlik açıklarını tespit etme ve kapatma işleri diyebilirsiniz ama onlarda o kadar kolay değil her geçen gün yeni bir hack trojan araçları çeşitleri çıkmakta siz bunların hepsini nasıl beyninizde güncel olarak takip edebilirsiniz? bir insanın beyin hafızasınında limiti vardır bir süre sonra unutkanlık başlar işin biter o zamanda size demek istediğim özendiğiniz şeylere bir daha bakın bu hayatı köle olarak mı? yaşamak özgürce yaşamak mı mantıklı? iyi günler TürkHackTeam ailesi umarım bazı yeniler için iyi bir mesaj olur

contant1re

Katılımcı Üye
27 Ocak 2012
921
1
Ötüken
İlk Önce Okul Sonra Hobiler , Hacker Olmak İsteyen İse Pc Mühendisliği , Kodlama vs gibi bölümlere gidip ek olarak yapabilir. İlk Önce Yetenekli Olduğu Sevdiğiniz İşe Yönelin :) Bu Yazı İçin Çok Teşekkürler Umarım Yardımcı Olursun Arkadaşlara :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.