Bir Oyun Oynamak istiyorsanız

SkyFull

Uzman üye
2 Ocak 2016
1,112
3
Cruciatus
njVP8M.jpg

Yaklaşık 3 Senedir oynadığım bir oyunudur. Bazen kanser etse de her zaman bir yetenek gerektirdiğini bilirim. Yani eline her klavye değen bu oyunu oynayamaz. O yüzden bu oyunu bura da paylaşmak istedim. Bu oyunda eğer yeteneğiniz varsa yükselirsiniz. E-Sporcu olur takımlara alınırsınız. Takımlara alınınca turnuvalara,şampiyonalara çıkarsınız. Eğer boş vaktiniz varsa ufaktan başlayın derim. Emin olun boşa vakit değildir. League of Legends. Oynanması hem zor hem beceri isteyen oyundur. Yeni başlayanlar için rehberler çok izleye izleye yavaştan gelişirsiniz. Bir bakmışsınız oyuncu olmuşsunuz. Oyununuzu artık kendiniz yönlendirirsiniz. Kısaca anlatmak gerekirse 5 Kişi 5 Kişiye saldırarak çeşitli kuleleri ve zorlukları yıkarak,altın kazanarak item yenileyip merkez kulesini patlatmak amaçlı bir oyundur. Tabi ki çeşitli haritalar vardır ancak amaç aynıdır. Kümeleriniz önemlidir. Liglerinizi gösterir ve lig ne kadar yüksek ise o kadar çok oyunu biliyorsunuz demektir. Bunlar düşükten yükseğe Bronz,Silver,Gold,Platinum,Diamond,Master gibi yükselir siz en iyisi olana kadar çok zorluk çekersiniz. Dediğim gibi bir oyun istiyorsanız vakit kaybetmeden başlayın ve pes etmeyin. Teşekkürler...

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
İnsanlara oyun oynamayı değil de keşke iyi işler yapmayı öğütleseniz.Oyun zaman kaybı.Turnuvalara çıkıcam birinci olacam hayaliyle gençliğini yakanlar var yazık.

SkyFull

Uzman üye
2 Ocak 2016
1,112
3
Cruciatus
İnsanlara oyun oynamayı değil de keşke iyi işler yapmayı öğütleseniz.Oyun zaman kaybı.Turnuvalara çıkıcam birinci olacam hayaliyle gençliğini yakanlar var yazık.

Boş zamanınız varsa diye belirttim. Kimseyi oynayacaksın bu oyunu diye gırtlağına basacak bir hareket yapmadım.

ali0254

Katılımcı Üye
3 Haz 2013
711
0
Boş zamanınız varsa diye belirttim. Kimseyi oynayacaksın bu oyunu diye gırtlağına basacak bir hareket yapmadım.

Öyle bir hareket yaptınız diye demiyorum ama teşvik etmeyin diye dedim polemik için demedim ama keşke doğru olan şeyleri paylaşabilsek.

Crewsing

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
890
0
Snne

Boş zamanlarımı bu oyuna harcadım ve boş iş oyun bildiğimiz P2P (Pay to Play) parayı basarsın gelişirsin ama dota bütün kadarterler açık sadece istersen skin alıyorsun onlarda ucuz mesela doatadan sıkıldın diyelim itemlerini satarsın başka oyun alırsın üstelik dota da emeğinle item kazanabiliyorsun

SkyFull

Uzman üye
2 Ocak 2016
1,112
3
Cruciatus
Boş zamanlarımı bu oyuna harcadım ve boş iş oyun bildiğimiz P2P (Pay to Play) parayı basarsın gelişirsin ama dota bütün kadarterler açık sadece istersen skin alıyorsun onlarda ucuz mesela doatadan sıkıldın diyelim itemlerini satarsın başka oyun alırsın üstelik dota da emeğinle item kazanabiliyorsun

Herkesin kendi fikri :RpS_rolleyes:

Eyciey

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
378
0
bence oynamayın derim. herkesin zevki farklı fakat kimse beni bir oyuna 45 dk. kitleyemez istediğim zaman çıkarım banlanırsam da oynamam benden bişey eksilmez (tabi zamanında mt2 vardı orası ayrı :D)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.