Bir sayfayla ilgili sorum var

DarkSeytan

Yeni üye
8 Ocak 2017
30
0
Hidden
İnternette şöyle bir dolaşırken böyle bir habere rastladım galiba gazete sitesi belki ben yanlış yorumlamış olabilirim sizinde bir göz atmanızı istedim dilim pek yok yarısını çeviriden baktım.

[url = h t t p : / / noticias . revivaltimes . com . br / jesus-aparece-impede-massacre-cristaos/]Revival Times - Notícias gospel e informações sobre o mundo cristão.[/url] DAEŞ'le ilgili bir haber diye düşünüyorum Destek amaçlımı anlamadım sormak istedim.

Boşlukları kapatalım url çıkmıyordu boşluk bırakmak zorunda kaldım.
Yanlış bir düşünce ise konu için özür dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.