Bir Site Daha Arkadaslar(:

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
ArkaFon 1001010101000 olayı güzel en güzelide Çanakkale içinde vurdular beni ölmeden mezara koydular beni filimleri izleyin.Türkler orda canını verdi bizde burda savaş içindeyiz.

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
Çanakkale Unutulmaz Bir Destandır Wolf Onu Unutmak Demek Kişiliğini Unutmak Demektir.

Tebrikler Coderman.

CoDeRMaNn

Uzman üye
27 Nis 2009
1,413
0
Türkiye Cumh
ArkaFon 1001010101000 olayı güzel en güzelide Çanakkale içinde vurdular beni ölmeden mezara koydular beni filimleri izleyin.Türkler orda canını verdi bizde burda savaş içindeyiz.

Haklisiniz Komutanim Ben elimden geldiğince izliyorum bence herkez izlemeli bu vatan kolay kazanilmadi Her toprakda binlerce sehidimizin kani var Bende elimden geldiğince indexslerimi güzel Bir tasarim yapmaya calisiyorum umarim beyenirsiniz Bence herkez yapmali Emek veriyosaniz Tam verin Tesekkür ederim yorumlar için saygilar

GAKKOSH

Katılımcı Üye
18 Haz 2009
349
0
Reis nerede çalışacaz yaw bu işe öncelikle nereden başlıyacaz.Böyle küçük tüyolar verseniz güzel olur.Çünkü ben hiçbişey bilmiyorum.

SCZNLR

Katılımcı Üye
4 Ara 2008
418
0
beyler bende basladım ama ben hackedıgımı 10 dk sonra baska bırı daha hacklıyo sımdı baska bı yol buldum bakalım becerebılırsem olcak...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.