Bir Site Daha THT Topraklarina Girmistir(:

The Wolf

Katılımcı Üye
13 Eki 2008
722
2
Åtlantís
Sizden başka yapan varda senin haberin yok ;) Underground Bir Teamiz Fark ettiysen.Bizler büyük operasyonlar yapıyoruz dün pas_ha birlikte 2 tane pkklı siteyi kapadık geri açtıklar geri kapadık yanlız değilsiniz.:)

sen hacklemek iste ben açık bulur sana veririm.

CoDeRMaNn

Uzman üye
27 Nis 2009
1,413
0
Türkiye Cumh
Sizden başka yapan varda senin haberin yok ;) Underground Bir Teamiz Fark ettiysen.Bizler büyük operasyonlar yapıyoruz dün pas_ha birlikte 2 tane pkklı siteyi kapadık geri açtıklar geri kapadık yanlız değilsiniz.:)

sen hacklemek iste ben açık bulur sana veririm.

Ben herseyin farkindayim yanlis anladin sen beni:) Tamam Sen acik Ver biz gerekeni Yapalim Ayrica madem hacklediniz kapdiniz gövdeye koycaksiniz bizde tesekkürümüzü edicez dorusu bu:=)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.