Bir tane hikaye hem komik hem korkunç (alıntıdır)

unkown shadow

Katılımcı Üye
15 May 2016
627
0
İstanbul
Spordan eve geldigimde annemin yüzu asıktı. ne oldu anne dedim teyzeni 3 harfli çarpmış dedi dedim sen ne diyorsun.

nasıl olmuş dedigimde teyzem köyde kapınıın önüne kaynar su dökmüş. hocalara getirmişler çaresini bulamamişlar neyse ailecek köye gittik.

o iri teyzem kurumuş ip ince olmuş. eniste dedim sen bu kadini doktora getirdin mi cin min diyorsunuz ama dedim eniştem agzimdan cin kelimesi çıkınca şekilden şekile girdi. ulan ne var bundan bu kadar korkacak dedim oldu olacak cin suresini de okumuyorsundur sen dedim. yine tip tip hareketler yaptı allah inandirsin bir tane elimin tersiyle cakacaktım suratına.

neyse teyzemin ağzıı kurumuş zar zor konuşuyor benle ağliyordu. herkesin ödlek olduğu bir ortamda ona güç vermeliydim.

gece yattık ama bir feryat bir figan uyandık teyzemi cinler rahatsiz ediyordu yine, kadıncağızın gözleri kan çanağına dönmüş kocası ağlıyor. annem agliyor babam uyanmadi bile uykusundan. bir nas bir felak okuyorum sıktım teyzemi yok kadın titriyor yani ölecek sanki.

eniştem hocayı getirdi hoca efendi elinde beş litrelik suyla gelmiş kadına okunmuş su bu iyi gelecek diyor. oku allah oku oku allah oku faydası yok. bu arada babamda uyandı babam umursamazca ya ona iki bardak rakı içirin bak nasıl kendine geliyor onun bi şeyi yok diye mevzuya girdi.

hoca tövbe yahu dedi.
babamla hoca tartısmaya başladı bu sefer. çok ayrintıya girmeyecegim canınız sıkılmasın diye neyse sabah ezanı okundu yavaş yavaş düzelmeye başladı teyzem uykumuzunda ağzina sıçtı tabi bu arada.

babam kahvaltida enişteye samicim bak vallahi iki bardak bi sey içtir veya ......... (kafa yapacak tütün) içir bak nasil düzelicek dedi.

annem ulan adam konusuyorsun ama kadìn ölürse ne yapacaksın dedi.

zaten korkak eniştemde bu öneriye yanaşmadı.

2 gece daha aynı birbirine benzer olaylar yaşadık fakat 4. gece iş tamamen rayından çıkmıştı hoca eve gelir gelmez elindeki beş litrelik su şişesiyle gerisin geriye kaçtı.

evde koltuklar sallanıyor garip garip sesler çıkıyordu cinlerin şiddeti artmıştı bunlardan korkmanında bir anlamı yoktu korktukça üstüne geliyorlardı çünkü seslice sizin a.qoyma vakti geldi dedim.

su kaynatmaya gittim annem dur oglum etme oglum yapma oglum diye agliyordu teyzem daha delirmişcesine benim su kaynatmamı istemiyordu.

bunları s.kecem dedim.

iki güğüm suyu kaynattım kapının önüne çıktım yerlere ekmek ve soğan saçtım ve sonrasında bir güğüm suyu boşalttım küfür ede ede.

ama yetmezdi bu odunları aldım ateşe verdim bayagı alev aldı onunda üstüne kaynar su dòktüm söndürdüm.

gelin a.qoduklarım bana musallat olun dedim.

ondan sonra anneme teyzeme abdest aldır dedim kaç gündür yikanmiyor bir boy abdesti aldırttı annem ona.

nas felak oku dedim yat.

oh miss ne cin var ne başka bisey.

o hocamidir dedim onda o dirayet var mı dedim. neyse yattik kalktik teyzem mutkuluktan uçuyor köyde adımız çin korkutana çıktı. dedim böyle bir vaka olursa beni arayın...

teyzemede yegenin hep yaninda deyip güven verdikten sonra istanbula geri döndüm.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.