Bir Tane Online Oyun Hesabı Alacağım

iiddrriiss

Üye
5 Haz 2015
51
0
S.a arkadaşlar . Darkorbit online oyunu bir tane hesap alacağım da satış işlemi nasıl gerçekleşecek hiç bilmiyorum . Ben daha 16 yaşındayım ve normal olarak kredi kartım da yok . Satış işleminin nasıl olması gerektiğini bilenler fikrini paylaşırsa çok sevinirim . Teşekkürler :)

Adanabelasi

Uzman üye
3 Kas 2011
1,177
0
Adanalıyık g
iyi günler teğmenim forumda alışveriş yapmıcaksnız evet ancak şuanda bunu gören lamerler size mesaj atacaklar, size tavsiyem tanıdığınız veya yakın çevre dışında ulaşamadığınız kişilerden hesap satın almayın illahaki bir sorunla karşılaşırsınız hesabın hile videosu çekilmiş olur vs adam satar hiçbişe yapamazsınız

Asıl sorunuza gelirsek siz kişiden banka hesap numarası isticeksiniz size bilgileri vericek hangi banka dediyse o bankaya gidin bankamatik hiç kullanmadıysanız direk içeriye girin bu hesap numarasına para yatırmak istiyorum deyin ve işleminizi gönderin ;) iyi günler iyi oyunlar dilerim

By G3R3KSIZ

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
505
0
ADANA
S.a arkadaşlar . Darkorbit online oyunu bir tane hesap alacağım da satış işlemi nasıl gerçekleşecek hiç bilmiyorum . Ben daha 16 yaşındayım ve normal olarak kredi kartım da yok . Satış işleminin nasıl olması gerektiğini bilenler fikrini paylaşırsa çok sevinirim . Teşekkürler :)

dostum sana tavsiyem buluşarak satış işlemini gerçekleştirmen yada alman ben 1 hafta önce darkorbit hesabı sattım :RpS_cool:bi adama nickim the_ALEMDAR + adam eve bile arabayla servis yaptı saolsun :RpS_thumbsup:

eneslaraca543

Uzman üye
19 Nis 2015
1,372
0
Bafra,Samsun

Çar Satan Birini Bulmalısın Ve Güvenilirlik Düzeyini Kanıtlattırmalısın. Sana Göre Güvenilir Biri İse Para Yüklersin. Parayı İster Kredi Kartına Yolla 5 TL Ek Ücret Ödemen Gerekiyor. Veya Telefonuma Yükle Derse Telefon Numarasını Alıp O Telefon Numarasına Yükletebilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.