Biraz da Nostalji Yapalım [Duygulanan Çıksın Kasıyo]

dandiik

Üye
26 Haz 2015
244
0
Selamun aleykum :)

Evet şimdi biraz nostalji yapalım herkes önceden dinlediği telefonunda eksik olmayan ve suan açıp dinleye dinleye bırakamayacağı şarkıların linklerini atsın :)

Başlıyorum : Cash Flow Hayata Küstüm

Aklıma e250 ve knight online geliyor o zamanlar :)

xBLindGuardiaNx

Uzman üye
28 Ağu 2015
1,097
0
Bulgaria
Sevdiğim Şarkılardan Birkacı ;
System of a Down - Lonely Day
Adele - Rolling in the Deep
Imagine Dragons - Demons
Ed Sheeran Don't
Ed Sheeran - One
Ed Sheeran - Give Me Love
Enrique Iglesias - Bailando
Judas Priest - Angel
Lawson - Juliet

Okeans

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
618
0
Nereye....
Ya afedersin turkiyede yasiyosunuz ingilizce dinliyosunuz ingiliz siteleri hackliyosunuz bu nasi istir arkadas amerikalilardan cok ingilizce dinliyosunuz acin ankara havasi oynayin bu nedir ya

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Ya afedersin turkiyede yasiyosunuz ingilizce dinliyosunuz ingiliz siteleri hackliyosunuz bu nasi istir arkadas amerikalilardan cok ingilizce dinliyosunuz acin ankara havasi oynayin bu nedir ya

+çok iyi oldu, çokta güzel iyiğğ oldu. taam mı? şimdi meselam müzik olayını çok karıştırdılar! ha aralarında bir fark kaldı, o farklan çok güzel oldu.
meselam " herkesin müzik tarzına kimse karışamaz " aha nasıl karışamaz, ben jazz dinlerim, bu bayan ****l dinler, " şu klasik müzik dinler. "
hiç kimsenin kimseye karışma hakkı yok, özgürlüğü birdir!. haa müzil gurban olduğum ya rasulallahtan gelebilir amma " lakin ki öyle değildir.. Eyyorumlamam bu kadar hadi hayırlı işler.

O değilde tamam, Erkan Oğur, Neşet Ertaş gibi üstatları tenzih ediyorum, onun dışında çoğu şeyde olduğu gibi müziğimiz de kalitesiz. Yani kalitesi düştü, dibe vurdu.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.