Biraz Sitem

|Ksenon

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
322
0
Arkadaşlar Bence Biraz Kendinize Gelmelisiniz...!
Burası TurkHackTeam İsminden'de Anlaşılacağı Üzere Burası Bir Hack Platformu
Top 15'e Bakıyorum Sürekli En Az Bir Tane Para Kazanma Sitesinin Tanıtımı Olan Konular Oluyor Arkadaşlar Burası Hack Platformu Herkesin Bildiği Üzere İnternetten Kazanç Sitelere Üye Olup Linklere Tıklamayla Belli Bir Kazanç Elde Edemezsiniz Biraz Mantıklı Düşünün Kim Size Boşu Boşuna Para Verir Sürekli Bir İnternetten Para Kazanma Sitesi Tanıtımıyla Vakit Öldürüyorsunuz Tamamen Zaman Kaybı..!

Bakıyorum Sürekli Saçma Konular Açılıyor Ailemle Kavga Ettim Napıcam, Sevgilimle Kavga Ettik, Sevgilim Kıyafetimi İstiyor Gibi Gibi Sürekli Konular Açılıyor Tamam Off Topic Diye Bir Alan Var Her Türden İçerikli Konular Açabilmemiz İçin Fakat Bence Biraz Fazla Abartıyorsunuz Her Şeyin Bir Sınırı Olmalı Forum Niteliğini Kaybediyor Bu Yüzden Zaten Dış Piyasada TurkHackTeam Çocuklarla Boş Konularla Dolu Diye Bahsediyorlar Bence Böyle Giderse Forum Niteliğini Kaybedicek Ve Yavaş Yavaş'da Kaybediyor..

Bence Biraz Kendinize Gelmelisiniz!!

LikeForYou

Uzman üye
25 Eki 2015
1,765
2
114
.
Yanılıyorsun, atıyorum senin isminin Muhammed olması seni Peygamber yapmaz.
Burası bir aile.

nsxodg

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
410
1
Evden
Arkadaşlar Bence Biraz Kendinize Gelmelisiniz...!
Burası TurkHackTeam İsminden'de Anlaşılacağı Üzere Burası Bir Hack Platformu
Top 15'e Bakıyorum Sürekli En Az Bir Tane Para Kazanma Sitesinin Tanıtımı Olan Konular Oluyor Arkadaşlar Burası Hack Platformu Herkesin Bildiği Üzere İnternetten Kazanç Sitelere Üye Olup Linklere Tıklamayla Belli Bir Kazanç Elde Edemezsiniz Biraz Mantıklı Düşünün Kim Size Boşu Boşuna Para Verir Sürekli Bir İnternetten Para Kazanma Sitesi Tanıtımıyla Vakit Öldürüyorsunuz Tamamen Zaman Kaybı..!

Bakıyorum Sürekli Saçma Konular Açılıyor Ailemle Kavga Ettim Napıcam, Sevgilimle Kavga Ettik, Sevgilim Kıyafetimi İstiyor Gibi Gibi Sürekli Konular Açılıyor Tamam Off Topic Diye Bir Alan Var Her Türden İçerikli Konular Açabilmemiz İçin Fakat Bence Biraz Fazla Abartıyorsunuz Her Şeyin Bir Sınırı Olmalı Forum Niteliğini Kaybediyor Bu Yüzden Zaten Dış Piyasada TurkHackTeam Çocuklarla Boş Konularla Dolu Diye Bahsediyorlar Bence Böyle Giderse Forum Niteliğini Kaybedicek Ve Yavaş Yavaş'da Kaybediyor..

Bence Biraz Kendinize Gelmelisiniz!!

Haklisin Ancak Platform daki cok oyuncunun paraya ihtiyaci var ve hepsi arastiriyor buluyor paylasiyor

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
Konu altından tartışma yapmadan adabına uygun bir şekilde istişare ediniz.
post kasımı vs türlü türlü şeyler yapmayın.

kendi görüşüm:

Burası bir hack formu fakat bir aile bütünlüğünü barındırıyor.
tabiki yeri geldiğinde eğlence&geyik kategorisi kullanılacak
belki bir fikir almak isteyen aile bireyimiz bizlere saçmada olsa bir soru sormak istiyor.
bu hakkı onların elinden alamayız

iyi çalışmalar.

VB6Coder

Üye
8 Ocak 2017
91
1
Paris.
arkadaş haklı bence burası hack platformu, piskoloji çözme veya milletin dert tasasısın anlatıcağı bir yer değil böyle şeyler olabilir ama hack ile uğraşan bir insanın kendi hakkında bu kadar bilgi vermesi iyi değil, başka forumlar mevcut veya özelden anlatabilirsiniz. şahsen her gün uğruyorum foruma ve hep sevgilimden ayrıldım, ailemle tartıştım yok böyle şöyle bizene kardeşim Allah yardımcın olsun diyeceğim bu kadar aileni sevgilinimi hackliyim xd. bence sorunlarınızı anlatmayın fazla hack hakkında uğraşın. THT ergen ve özürlü insan dolu.

magma017

Katılımcı Üye
11 Tem 2015
443
4
Bu kızgınlığının bir kısmını üstüme alınıyorum ki eminim zaten bu başlığın birazı bana ithafendir. Öncelikle link tıklamakla kimse size para vermez demişsin dostum. Verir. İnternette bu amaçla açılan tonlarca site var. Bi gezinmeni öneririm. Ama sosyal bir çevresi olmayan kimse bu sitelerden para kazanamıyor. Ya Günlük 3-5k hitli siten olacak ya da çok tanınacaksın anca o zaman kazanabilirsin. Ben de böyle bir şey düşündüm. Bunun kimseye zararı yok. Ayrıca burasının Hack forumu olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Ama Alt başlıklarda süs olsun boş kalsın diye oluşturulmadı diye düşünüyorum. Ben böyle düşünüyorum. İyi forumlar

|Ksenon

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
322
0
Konu altından tartışma yapmadan adabına uygun bir şekilde istişare ediniz.
post kasımı vs türlü türlü şeyler yapmayın.

kendi görüşüm:

Burası bir hack formu fakat bir aile bütünlüğünü barındırıyor.
tabiki yeri geldiğinde eğlence&geyik kategorisi kullanılacak
belki bir fikir almak isteyen aile bireyimiz bizlere saçmada olsa bir soru sormak istiyor.
bu hakkı onların elinden alamayız

iyi çalışmalar.

Haklısınız Fakat Bence Biraz Abartılı Olmuyor Mu Bazen Özellikle Sürekli İnternetten Kazanç Konusu Açılıyor İnternetten Bu Denli Sitelerin %90'ı Zaten Scam Ödeme Yapan Sitelerinde Gerçek Anlamda İnsana Bir Kazanç Sağlamaz Böyle Sitelerde Aylık En Fazla Ne Kadar Kazanılabilir ? Bence Bu İnternetten Kazanç Konuları Hakkındaki Düşünceme Bir Çok Kişi Katılıcaktır Bence Bu Soruna Bir Çözüm Bulunmalı

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Adam hakli kardesim.
Dönün bir geçmişe bakin yada 3/4 yil önceki aktif olan bir üye ile gidin gorusun fikir alin bakalim ne diyecek sizlere.
Surekli wallpaper konusu surekli aile ici yada reel hayatta yasanan gereksiz muhabbet konulari aciliyor.
Adam yazmiş yardim merkezine
Arkadaslar hack ogrenmek istiyorum. Yada
Sql hack nasil yapilir diyerekden
Herkez o zaman profesyonel hacker olup fikir beyan ediyor. Fikrine saygim var ama neye göre araştirsin adam sen neyin şablonunu veriyon.
Az önce sarimsakli kek tarifi veriyordun ne oldu biranda hacker yazilimci grafiker programcimi oldun.

Adam hakli beyler.

|Ksenon

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
322
0
Bu kızgınlığının bir kısmını üstüme alınıyorum ki eminim zaten bu başlığın birazı bana ithafendir. Öncelikle link tıklamakla kimse size para vermez demişsin dostum. Verir. İnternette bu amaçla açılan tonlarca site var. Bi gezinmeni öneririm. Ama sosyal bir çevresi olmayan kimse bu sitelerden para kazanamıyor. Ya Günlük 3-5k hitli siten olacak ya da çok tanınacaksın anca o zaman kazanabilirsin. Ben de böyle bir şey düşündüm. Bunun kimseye zararı yok. Ayrıca burasının Hack forumu olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Ama Alt başlıklarda süs olsun boş kalsın diye oluşturulmadı diye düşünüyorum. Ben böyle düşünüyorum. İyi forumlar

Link Tıklamayla Bir Ayda En Fazla Ne Kadar Kazanabilirsin 10, 20, 30 , 200 Olsun En Fazla Ne Kadar Kazanabilirsin Tüm Gününü Bilgisayar Başında Geçirip Saatlerce İnsanlara Link Tıklatmaya Çalışarak Ancak Bir Aptal Durumuna Düşersin Ki Dışarda Çalışıp Daha Fazlasını Kazanırsın Ve Bilgisayar Başında Boşa Vakit Geçirmezsin... Tamamiyle Zaman Kaybı Link Tıklatmaya Çalışmak Yerine Git Başka Şeyleri Araştır Daha Yararına Olur..!!

Adam hakli kardesim.
Dönün bir geçmişe bakin yada 3/4 yil önceki aktif olan bir üye ile gidin gorusun fikir alin bakalim ne diyecek sizlere.
Surekli wallpaper konusu surekli aile ici yada reel hayatta yasanan gereksiz muhabbet konulari aciliyor.
Adam yazmiş yardim merkezine
Arkadaslar hack ogrenmek istiyorum. Yada
Sql hack nasil yapilir diyerekden
Herkez o zaman profesyonel hacker olup fikir beyan ediyor. Fikrine saygim var ama neye göre araştirsin adam sen neyin şablonunu veriyon.
Az önce sarimsakli kek tarifi veriyordun ne oldu biranda hacker yazilimci grafiker programcimi oldun.

Adam hakli beyler.

Teşekkür Ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

VB6Coder

Üye
8 Ocak 2017
91
1
Paris.
bırakın artık hayatınızı anlatmayı yok aile sorunları yok sevgili yok arkadaş kazığı HACK FORMU BURASI HACK burada kod paylaşılır, hile paylaşılır, crack paylaşılır, patch her ne varsa hile illegalizm adına paylaşılır bu kadar, aile sorunlarını falan git piskologa anlat ben sırf bu yüzden girmiyorum foruma.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Benimde sorunlarim var kardesim.
Benimde sıkıntılarim var gelip forumun havasini degistiriyormuyum.

Forum zaten son 1/2 senedir toplu operasyonlar hariç /// grafik yani wallpaper konulariyla donuyor.
Çekirdekden yetişen brute force hariç. Yetenekli adam sayisi 1 elin parmak sayisini geçmez.

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
Biz yeterince kendimizdeyiz merak buyurma. Yeri geldiğinde ciddileşir işimize odaklanırız. Ancak burası bir aile basit bir hack forumu değil! Farklı kılan da içindekiler. Düz sade hack ten başka bir halt bilmeyen bir yer diliyor isen burası onun yeri değil. O sevgilimden ayrıldım diye konu açan insanlar var ya. Abisine ablasına bile anlatmazlar bunları. Sebebi nedir? Çünkü burası onun için bir yuva bir ev bir AİLE. Bunu kabullenemiyor isen sana diyecek bir şey yok. Görüşümdür.

VB6Coder

Üye
8 Ocak 2017
91
1
Paris.
katılıyorum sana kardeşim tek yapabildkleri hack adına wallpaper paylaşmak xd bide sorunlarını anlatmak benim reelde bin türlü sorunum var tekini bile anlatmadım kimseye çünkü benim en önem verdiğim konu sanalda bilgilerimi paylaşmamak olay bu kadar

NarxoZz

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
340
0
Azerbaijan
Haklısınız Fakat Bence Biraz Abartılı Olmuyor Mu Bazen Özellikle Sürekli İnternetten Kazanç Konusu Açılıyor İnternetten Bu Denli Sitelerin %90'ı Zaten Scam Ödeme Yapan Sitelerinde Gerçek Anlamda İnsana Bir Kazanç Sağlamaz Böyle Sitelerde Aylık En Fazla Ne Kadar Kazanılabilir ? Bence Bu İnternetten Kazanç Konuları Hakkındaki Düşünceme Bir Çok Kişi Katılıcaktır Bence Bu Soruna Bir Çözüm Bulunmalı
Bence yanılıyorsun işte thtde scam site paylaşmak diye bir şey yok çünki her kes kanıt eklemek zorunda ve kanıt olmayan konular da siliniyor ve burda bazı arkadaşlar gördüm adamlar numara panelinden falan güzel paralar kazanıyor ve nasıl kazandıklarınıda gösteriyorlar bence bu sözlerinde yanılmışsın. İyi günler

magma017

Katılımcı Üye
11 Tem 2015
443
4
Link Tıklamayla Bir Ayda En Fazla Ne Kadar Kazanabilirsin 10, 20, 30 , 200 Olsun En Fazla Ne Kadar Kazanabilirsin Tüm Gününü Bilgisayar Başında Geçirip Saatlerce İnsanlara Link Tıklatmaya Çalışarak Ancak Bir Aptal Durumuna Düşersin Ki Dışarda Çalışıp Daha Fazlasını Kazanırsın Ve Bilgisayar Başında Boşa Vakit Geçirmezsin... Tamamiyle Zaman Kaybı Link Tıklatmaya Çalışmak Yerine Git Başka Şeyleri Araştır Daha Yararına Olur..!!

Link tıklamayla ayda 2128 tl kazanabilirsin hocam. Dersen ki bu adamlar sana bu parayı ödemez. Onlar bizim kazandığımızdan tık başına daha fazla kazanıyor o yüzden her hangi bir sorun teşkil etmez. Zaten benim sistemimde kimseyi zombi edecek halim yok. Alacaksın amazondan vps yi bedavaya oraya kuracaksın programı. otomatik tıklayacak. Üslubunu daha sakin hale sokarsan daha güzle olur dostum. Açık görüşlü ol :)

gikaa123

Kıdemli Üye
26 Haz 2012
2,605
62
"Ödeme yapan sitelerinde gerçek anlamda insana bir kazanç sağlamaz" demişsin dostum. Ben internetten kazanç sağlıyorum kazanç sağladığım siteleride "İnternetten kazanç" bölümünde paylaşıyorum ki zaten hep söylüyorum sizi üzecek miktarlar yatırmayın diye kazandığıma dair kanıt da atabilirim ve bu işten yüksek gelir kazanan arkadaşlarımın kanıtlarınıda atabiliirm. Kısıtlama getirilmeli mesela arkadaşın biri yazıyor "reklama tıklıyon para kazanıyon bu link buda kanıt vsvs" bukadar konu açıyor tamamen açıklayıcı anlatılmalı ve scam oldumu koonu kaldırılmalı.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.