Biri bana face hesaplarını nasıl hackladiklerini söyleyebilirmi?

Advancel

Katılımcı Üye
25 Ağu 2011
413
0
Yurt Dışı Be
beni kesinlikle facebook çalma programı arıyorum diyen çaylaklarla aynı kefeye koymayın.
bakın her gün bazı hack grupları binlerce face hacklıyor, ve bunlar ne fake, ne trojan, nede e posta ile kırılıyor. farklı bir yöntem ile rasgele hesaplar hacklanıyor, onlar harici olmaz demeyin oluyor görüyoruz. iki haftayı aşkın bir süredir başka yöntemlerle kendi hesabımı hacklamaya çalışıyorum olmuyor yapamıyorum, ama başkaları yapıyor ve bu beni çılgına çeviriyor.

Trinty

Uzman üye
7 Nis 2013
1,302
0
Bileceksiniz
O nasıl oluyor anlamadımki ? Trojan atmadan key atmadan fake yapmadan nasıl çalınabiliyor bide rastgele birisinin hesabını diyosun ? facede açık bulup yapmıyorlar ya yada brute force felan

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
duvarıma sadece 1 mesaj atın(facebook anlatım diye) yarın saat 22:00'de skype üzerinden basit bir kaç yol anlatıyım sizlere..(katılacak kişileri ben seçeceğim)

dipnot : özel mesaj atmayın postam dolu

Son düzenleme:

paracelsus

Katılımcı Üye
24 Şub 2012
994
0
[Bilinmiyor]
Salla Salla Boş Ver Olm Bunlardan Bi Cacık Olmaz Seni yiyolar.
Sen Sm Yöntemini Araştır.
Sosyal Mühendislik Bölümüne Bak Server At Face Bookları Çal.
tek Yol Bu FAke Filanda Var Ama Hedef Yapamassın.
Hedefte Biri Varsa Server At Keylogger Yani :D
Sm Bak YEni Hesap Aç Bir Kaç kişi Ekle Sonrada Adamın Görceği Bir Yerde adamın İlgisini Çekecek bir Program(server) Paylaş Yerse Hacklersin. :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.