Biri bilgilerimi çalmaya çalıştı yapamadı.

baberaxha

Yeni üye
29 Tem 2017
22
0
Merhaba yardıma ihtiyacım var sabah saatlerinde Sosyal medyadan bir arkadaşımdan(samimi değilim) bi mesaj aldım mesajda bana kendi yaptığı bir program oldugunu ve çalışıp çalışmadığını denememi istedi (bir oyunun hilesi). Bende kabul ettim ve sanal makineme indirdim virüs totelde taratmama rağmen bişey çıkmadı ardından kendi bilgisayrıma indirdiğim an rat serveri oldugunu anladım THT forumdan aldığım server temizleme önerileri ile temizledim. Ardından sosyal mühendislikle Mail,İnstagram,Facebook hesaplarını aldım sonradan beceremediğin işi yapma diye bir mesaj attım Wpden. Şimdide beni tehtit ediyor seni polise vericem diye elimde hala yolladığı serverin linki ve mesajları duruyor ne yapmam gerek (mail hariç sosyal medyasını geri verdim:trl)

Son düzenleme:

ardaturan60

Yeni üye
17 Nis 2015
44
0
Trojan exe ile serveri Bindlemiş Korkacak birsey yok zamanında Server yediyorum diye :D Bendeki Şans işte gittim Savcının Pc'ye Soktum Çalıştı server biraz Korkutayım Şunu dedim :D o zamanlar MSN Vardı Skype Yoktu Sen yaptın demi benim bilgisayarıma girdin Felan Adam biraz benden etkilendi bunu nasıl yaptın ettin diye D: şimdi kanka olduk olaya bak D:

baberaxha

Yeni üye
29 Tem 2017
22
0
Trojan exe ile serveri Bindlemiş Korkacak birsey yok zamanında Server yediyorum diye :D Bendeki Şans işte gittim Savcının Pc'ye Soktum Çalıştı server biraz Korkutayım Şunu dedim :D o zamanlar MSN Vardı Skype Yoktu Sen yaptın demi benim bilgisayarıma girdin Felan Adam biraz benden etkilendi bunu nasıl yaptın ettin diye D: şimdi kanka olduk olaya bak D:

Baya iyiymiş güldüm gece gece :D İlk teşekkürün benden olsun

hackerabi123

Katılımcı Üye
28 Haz 2015
978
0
İzmir.php

Kesin Yaşanmıştır Bu.

TürK.KuRdU

Kıdemli Üye
2 Nis 2016
3,986
2
'm

hiç güleceğim yoktu. :D

ardaturan60

Yeni üye
17 Nis 2015
44
0
Çok Kurban kasardım ben Fake sistemlerden ***** fakelerinden LİG'ler Başlardı benim Fake bir Sistemi vardi ne kadar Uydu sitesi Futbol siteleri Maç Linkleri Dagıtımları Yapan Facebook Forum sayfaları Yayardım Üye olup LİGTV ÜCRETSİZ HD İZLE DİYE Flashplayer Eklentisi ile yapardım yada Jawa Dowloander Bıraktım Artık Uğraşmıyorum :D En Çok Sevdiğim RAT SPYCRONİC Dİ O ZAMANLAR HEM STABİL HEMDE SAĞLAMDI

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.