Bitcoin Cüzdanlarında Anonim Cüzdan Nasıl Bulunur ?

sinan749

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
621
1
Dostlar merhaba BTC vb. Coinler için anonim cüzdan varmi kayıt tutmayan güvenlinir .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Cyberdown

Üye
21 Haz 2020
154
5
Dostlar merhaba BTC vb. Coinler için anonim cüzdan varmi kayıt tutmayan güvenlinir .

Merhaba,

" Türkiye Cumhuriyeti " ve diğer ülkerlerde log kayıtları tutulmaktadır. Yasal olmayan kurum ve kuruluşlar da bahsettiğimiz gibi yasal olmadığından ve kontrol sizin elinizde olmadığından güvenli değil. Ayrıca parrot os kullanan kişilere parrot kripto paralar için cüzdan vermektedir. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

[+] Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

sinan749

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
621
1
Merhaba,

" Türkiye Cumhuriyeti " ve diğer ülkerlerde log kayıtları tutulmaktadır. Yasal olmayan kurum ve kuruluşlar da bahsettiğimiz gibi yasal olmadığından ve kontrol sizin elinizde olmadığından güvenli değil. Ayrıca parrot os kullanan kişilere parrot kripto paralar için cüzdan vermektedir. Dilerseniz inceleyebilirsiniz.

[+] Saygılarımla.
*Sağlıcakla Kalın.

resmi sitesini incelediğimde herhangi bir şey göremedim kripto paraya dahil link verebilirmisin

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8
Bazı arkadaşlar her ne kadar yok dese de, evet vardır.
Usb tails > tor browser > zixipay sitesine girerek wallet aç ödemeni buraya al, daha sonra;
kripto para ile tor üzerinden ödemesini yaptığın kendine ait log tutmayan vpnyi açıp > sanal makine > windows > electrum kur ve zixipaye gelen parayı electrum walletine çek
Ardından bu parayı banka hesabının tanımlı olduğu walletine çekebilirsin :)
ha ben milyonlarca dolar parayla oynuyorum banka hesabıma çekemem kripto parayı direkt nakit almak istiyorum dersen oynadığın tutarı kanıt olarak konuya ekle bende zahmete girip sana çok daha temiz yoları yazayım.

Son düzenleme:

sinan749

Katılımcı Üye
11 Tem 2012
621
1
Bazı arkadaşlar her ne kadar yok dese de, evet vardır.
Usb tails > tor browser > zixipay sitesine girerek wallet aç ödemeni buraya al, daha sonra;
kripto para ile tor üzerinden ödemesini yaptığın kendine ait log tutmayan vpnyi açıp > sanal makine > windows > electrum kur ve zixipaye gelen parayı electrum walletine çek
Ardından bu parayı banka hesabının tanımlı olduğu walletine çekebilirsin :)
ha ben milyonlarca dolar parayla oynuyorum banka hesabıma çekemem kripto parayı direkt nakit almak istiyorum dersen oynadığın tutarı kanıt olarak konuya ekle bende zahmete girip sana çok daha temiz yoları yazayım.

en net bilgi bu oldu eline sağlık dostum ama milyonlarca dolar para yok sadece mantığını oturtmaya çalışıyorum
tekrardan çok teşekkür ederim. :mahcup:

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8
Rica ederim, verdiğim bilgilerde anlamadığın veya aklına takılan bir şey olursa konu altında veya yeni konu açarak sorabilirsin elimden geldiğince yardımcı olurum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.