Bizi Bulabilirler Mi Diyenler İçin :) // Gizlenme

ByKaranlikGece

Kıdemli Üye
27 Mar 2016
2,543
2
Cc+
iP Gizleme Programı ile ip adresinizi gizleyerek internette gezinebilirsiniz. Program, belli aralıklarda ip adresi değiştirebilirsiniz.

Hide IP NG, kullanışlı proxy sunucularını sizin için bularak internette güvenlik endişesi yaşamadan dolaşabilirsiniz.

Hide IP NG İndiriliyor - Dostindir

Buraya bi bakin isterseniz

Not : Alintidir​

ankakurt

Katılımcı Üye
7 Ağu 2011
353
1
28
İstanbul
Yahu senin internet dediğin nedir? Nasıl kendi internetini çekeceksin?

Sen cidden, internet nasıl çalışıyor biliyor musun?

İnternete ilk, hangi şekilde bağlanırsan bağlan, en yakınındaki router'a - tabii günümüzde senin modemin yapar bu işi - fiziksel olarak bağlısındır. (hat, uydu, GPS sinyali, hangisi ise).. Bu başlangıç router'ına bütün bağlı cihazlar bir "ağ" oluştururlar. Bu ağda herkes router'a "benim fiziksel adresim <MAC> adresi, hadi bana bir internet adresi ver" der, router da kendisine atama hakkı verilen IP'lerden birini verir. Ondan sonra her gönderdiğin pakette, en yakın router'a "bak benim fiziksel adresim <MAC>, bana verdiğin adres de <IP>, biz bağlıyız, beni tanıyorsun" şeklinde bir ETHERNET katmanından, yani Internetwork paketlerinin en üst katmanından oluşur.

Bu katman olmadan kimse seni tanımaz, kimse seni sallamaz. Nasıl kimsenin haberi olmayacakmış? Sistemdeki DHCP'den IP beklemek zorundasın, ona da fiziksel adresini (veya modem altında isen modemin MAC adresini) vermek zorundasın.

Saçmalamayı bırak yahu... Hani başka yerden araştırmaya üşendin, wikipedia'dan oku en azından...

https://tr.wikipedia.org/wiki/İnternet_iletişim_kuralları_dizisi

kardeşim hala anlamakta sıkıntın var!

ben sana internet çekeceksin diyorum km boyunca kablo çekmek gibi değil bu!
bağlantı yapacaksın yani arada ttnet falan olmayacak hani siz diyorsunuz ya loglara bakarlar falan bunda kimse bakmayacak diyorum ttnet falan yok arada hiç bir kuruluş yok böyle ttnet falan filan bana öğretme kurulmuş bir sisteme bağlanacaksın, şifresini bildiğin wifi gibi düşün!

AMC

Katılımcı Üye
15 May 2016
396
0
Yahu senin internet dediğin nedir? Nasıl kendi internetini çekeceksin?

Sen cidden, internet nasıl çalışıyor biliyor musun?

İnternete ilk, hangi şekilde bağlanırsan bağlan, en yakınındaki router'a - tabii günümüzde senin modemin yapar bu işi - fiziksel olarak bağlısındır. (hat, uydu, GPS sinyali, hangisi ise).. Bu başlangıç router'ına bütün bağlı cihazlar bir "ağ" oluştururlar. Bu ağda herkes router'a "benim fiziksel adresim <MAC> adresi, hadi bana bir internet adresi ver" der, router da kendisine atama hakkı verilen IP'lerden birini verir. Ondan sonra her gönderdiğin pakette, en yakın router'a "bak benim fiziksel adresim <MAC>, bana verdiğin adres de <IP>, biz bağlıyız, beni tanıyorsun" şeklinde bir ETHERNET katmanından, yani Internetwork paketlerinin en üst katmanından oluşur.

Bu katman olmadan kimse seni tanımaz, kimse seni sallamaz. Nasıl kimsenin haberi olmayacakmış? Sistemdeki DHCP'den IP beklemek zorundasın, ona da fiziksel adresini (veya modem altında isen modemin MAC adresini) vermek zorundasın.

Saçmalamayı bırak yahu... Hani başka yerden araştırmaya üşendin, wikipedia'dan oku en azından...

https://tr.wikipedia.org/wiki/İnternet_iletişim_kuralları_dizisi
Aynen öyle katılıyorum :D

Bylightbringer

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
334
0
En kısa zamanda deneyeceğim deneyen bir kişi hala tecrübesini paylaşmamış paylaşabilirmi bu arada güvenlik konusunda arkadaşa katılıyorum öyle her şey filmlerdeki gibi olmuyor hele türkiyedeysen :)

hackerbbk

Katılımcı Üye
24 Haz 2014
497
1
Beyler bunu yapıp superonlineden ayrılsak bile internetimiz oluyor mu ???
Lütfen cevaplayın

Ghostsecurity

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
362
0
Hocam alt yapı sonuçta servis sağlayıcısına ait tam anlamıyla gizlilik sağlanması zor diye düşünüyorum ama aydınlatırsanız sevinirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.