Blog Sitemi Nasıl Büyütürüm

QwMRz

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
403
0
Yeni Bir Blog Sitesi Oluşturdum Ve Ben Buradan Kazanç Elde Etmek Değil Büyük Bir Kitleye Hitap Etmek İstiyorum İnsanlar Merak Ettikleri Şeyi Önce Benden Öğrensin İstiyorum Bu Kitleyi Nasıl Büyütürüm THT' de Önceden 3 Kez Blog Sitemi Paylaştım Konular Yararlıydı İnsanların İlgisini Çektim İlgi Aldım Ama Galiba Bu Durum Yöneticilerin Hoşuna Gitmemiş Olacak ki Konumu Sildiler
Ben Nasıl Hedeflerime Ulaşırım Yöneticiler Bunuda Kaldırmayıp Cevaplarlarsa Çok Sevinirim

Blog Sitem : 1 Kez Daha Paylaşmam Doğru Olurmu Bilmiyorum Ama İstenirse Bir Şekilde Atarım Okuduğunuz İçin Çok Teşekkür Ederim Anlayışla Karşılarsanız Sevinirim

Noyan THT

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
315
1
Hacı mesele yazdıgın yazıları ilgisini çekebilecek kişilere ulaştırmandır.Bunun bir yolu da reklamdır.Siteni bana özelden atarsan sevinirim.

Hll qnq

Uzman üye
17 May 2016
1,399
1
Seo çalışması yaptır 10-20tl ye webmaster sitelerine bak. Backlink falan al güzel sitelerden.
Birde domain al 5tl ye oraya bağla.
Benim siteye google aramalarından günlük 100-200 kişi geliyo para harcamadım reklama.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.