Blogger Hakkında

reepdan

Üye
18 May 2016
89
0
Merhaba sizlere bir şey sormak istiyorum Blogger Hakkında.
Herhangi bir konu ile ilgili makaleler, tanımlar, görsel açıklamalar vs.. hakkında yazsam uzun süre
tutar mı ? yoksa "Blogger'ı kullanan yok ugramazlar bile" mi ?
İnsanlar Blogger kullanmıyor sen en iyisi kendi sitesi aç derseniz malesef açacak maddi desteğim bulunmuyor.

reepdan

Üye
18 May 2016
89
0
Arkadaşlar iyi ve kötüsünden bahsetmiyorum mesela aktiflik sayısı yüksekler de mi yoksa eskiler de kaldı o iş olayı mı var ? hani bir şeyin modası geçer ya onu soruyorum

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul
Arkadaşlar iyi ve kötüsünden bahsetmiyorum mesela aktiflik sayısı yüksekler de mi yoksa eskiler de kaldı o iş olayı mı var ? hani bir şeyin modası geçer ya onu soruyorum

Blog un aslında tam olarak popüler de diyemeyiz modası geçmişte diyemeyiz tabi günümüzde çoğu kişi eskisi gibi blog yazıları istemiyor onun yerine siteler üzerinde yazan yazıları istiyor. + Para kazanmak istiyorsanda tr.link e bagla

reepdan

Üye
18 May 2016
89
0
Blog un aslında tam olarak popüler de diyemeyiz modası geçmişte diyemeyiz tabi günümüzde çoğu kişi eskisi gibi blog yazıları istemiyor onun yerine siteler üzerinde yazan yazıları istiyor. + Para kazanmak istiyorsanda tr.link e bagla

Tr link'e bağla nedemek hocam, yani blog yükselişteyken yazılara tr linklerimi koy diyorsun ?

TurkDeli

Üye
15 Mar 2017
106
0
Dünya
Merhaba sizlere bir şey sormak istiyorum Blogger Hakkında.
Herhangi bir konu ile ilgili makaleler, tanımlar, görsel açıklamalar vs.. hakkında yazsam uzun süre
tutar mı ? yoksa "Blogger'ı kullanan yok ugramazlar bile" mi ?
İnsanlar Blogger kullanmıyor sen en iyisi kendi sitesi aç derseniz malesef açacak maddi desteğim bulunmuyor.

Aslında nereden aldığın değil de, etiketlerini ve seo ayarlarını nasıl yaptığın önemli. Sosyal medya üzerinde reklam yapmanı öneririm hatta Google kendisi de diyor yani sosyal medya'da paylaşman reklamın tam göbeğidir gibisinden. Blogger temalarından ekstra bir şey değil de standart bir temayı özelleştirmen daha iyi olabilir. Ben de şuanda "blogger" kullanıyorum. Burada bir para kazanmaya başlarsam ona göre ileriyi şekillendireceğim ama şuan için blogger iyi :)

Yayın hayatında başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.