Bloody's Anonymizer IP Changer

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?

BÜYÜK GÜNCELLEME GELDİ

Kendi Yapmış Olduğum Anonymizer'i Aws Ve DigitalOceandan Alınan Sunuculara IPSec/L2TP İle Bağlanıyor Önceki Sürümde Proxy İle Bağlanıyorduk Özellikler:
1-Hızlı Bir Bağlantı Sağlar Ve L2TP/IPSec İle Bağlandığı İçin %100 Güvenliklidir.

2-Yazılımın İçerisine BugSender Koydum Herhangi Bir Bug Hata Olursa Bana Gönderecek Ama Siz Yine De Yazın Olursa.

3-Şimdi Diyeceksiniz Dostum Yazılımın İçinde Reklam Var Zorunda Mıyım? Arkadaşlar Benim Yerime Düşünün Ben O Kadar 1 Dolar Da Olsa Sunucu Alıyorum Sizin İçin Kusura Bakmayın Zorundayım.

4-Dostum Yükleme Ekranı Uzun Sürüyor? Uzun Sürmesinin Sebebi Sunucuları Webserver'dan Çekmesi.

Eksikler:
Birçok Eksik Var Aslında Ama Şu An En Önemlisi Güncelleme Sistemi Şu An Sadece Sunucuları Güncelliyor Kendisini De Güncelleyecek Yakında :)

Dostum Başlattım Ama Bağlanmıyor? İlk Başlattığınızda 0 Olana Kadar Bağlanmayacaktır Bu Arada Da Sunucuları Kontrol Eder.

Güncelleme Notları :
1-Anlık Güncelleme Kontrolü.
2-Performans İyileştirmesi
3-Artık Temp Olarak Kullandıgımız Sertifika Lisanslı.
3-Prefix Sorunu Çözüldü

Şuan Bilinen Hatalar:
1-Ara Sıra Crash Veriyor

Resimler:

29jzpL.png

Jl3bgn.png

İndirme Link: Yandex Disk
Virusscan : Virusscan
Virustotal : Virustotal

Bilge Alp Hocama Teşekkür Ederim.

UNUTMAYIN Kİ YAZILIM HENÜZ BETA AŞAMASINDADIR.

Son düzenleme:

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?
Çok teşekkür ederim geliştirmeye devam edeceğim bazı sunucular dolu olunca çalışmıyor o yüzden onu da halledeceğim şimdilik sunucuyu atla diyebilirsiniz çalışmıyor ise.

1P3RL

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
370
1
Izmir
Kardeşim Başarılı Lakin Eğer Bu Proxyler Kapanırsa Extradan Kullanıcının Vereceği Listeyi Çalıştıracak Bir ListBox Eklentisini Getirebilirsin 2.Verisiyon da.​

13 Mar 2008
118
0

BloodOFCannon

Uzman üye
30 Tem 2016
1,033
1
Nereye?
Mükemmel Ötesi Bir Güncelleme Üzerinde Çalışıyorum Proxy Değil Direkt olarak Aws Den Aldığım ve Bazı PPTP L2TP Sunucularına Bağlanacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.