Çözüldü boks kondisyon hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crunkz

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
510
0
bugün boks da 3. günüm kondisyon gibi bir şey yaptık değişmeli seri yumruklar attık kum torbasına bilen bilir çok tıkandım aşırı yoruldum sizce normal mi bu salonda ki abi çok üzerine geldim dedi yavaş yavaş vücudun alışacak dedi alışır mı gerçekten cidden nefes nefese kaldım süper bir ter attım

DarkHealler

Özel Üye
4 Eki 2015
8,058
6
izmir:)
Merhaba;

Amator sporla ilgleniyordum ve kondisyon bu durumda cok onemli yani antreman larda bi nebze esneklik olur.ama.musabakalarda bu esneklik maglubiyete.nakavta gider bundam dolayi kondisyonunuzu ayarlamalisiniz ve gunluk yicek icicek enerji tuketiminizi veya kullaniyorsaniz tutun urumleri ve alkoldende uzak durmanizi tavsiye ederim;

Iyi forumlar dileriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.