bole bı pro nasıl yapılabılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lien-rock

Katılımcı Üye
9 Şub 2010
645
0
istanbul
slm arkadaslar ben bu aralar upload ısıne sardım yanlıs sole bı sorun var bı konuyu acmak ıcın uye oldugun tum forumları tek tek zıyaret etmek gereklı
https://tik.lat/0DCni
lınktekı pro bu işi yapıyor ama tr ıpler banlı ornek olması ıcın koyuyorum
şimdi bana bu tarz bı pro lazım
az cok vb kullanabılıyorum thtde mod olan bı arkadas yapacaktı ama pc arızası yuzunden yapamıyoruz (tanıyan tanır ) eger yapabılecek veya kodlarını verebılıcek bırılerı varsa yardımlarını beklıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.