Bölümü bitirmiş ya da güncel olarak okuyan bu bölüm ve alan hakkında bilgisi olan kim varsa bilgi verebilir mi

&İsimsiz&

Yeni üye
25 Kas 2022
24
4
Ben küçüklükten beri bilgisayarla hasır nesirdim ilerleyen süreçlerde siber güvenlik alanına büyük ilgim oluştu araştırmaya başladım öğrenme bilgi edinip uygulamaya fakat bilgisayarım kötü olunca devam edemedim kaldırmadı bende çalıştığım için yeni bir PC alma şansım oldu ama ara vermiştim sonra yksye girip bu alandan ilerlemek istedim araştırmaya acik kendini geliştiren bıkmadan sıkılmadan sabırla öğrenen öğrendikçe uygulayıp pekiştiren biriyim ve sevdiğim bi alanda fırsatım varken ilerlemek istiyorum

Bu sene yks sınavına girdim bölüm olarak bilisim guvenligi teknolojisi okumayı düşünüyorum sıralamam tutuyo sizce 2 yıllık okuduktan sonra bu 2 yıl süre içerisinde ve ilerki süreçlerde kendimi geliştirirsem iş bulabilir miyim imkanlar nedir hangi kurumlarda çalışabirim maaş olarak en düşük orta yüksek ne veriliyor kurumdan kuruma veya bilgine tecrübene göre değişir mi buna benzer sorularım var bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.