Bomb! This Acc - Mail Bomber

Chaias

Üye
9 Ağu 2011
120
0
Antalya
+ Üyelik adınız : Chaias

+ Programın ismi : Bomb! ThisAcc

+ Programın sürümü : 1.0

+ Kullanılan programlama dili : Visual Basic 6.0

+ Programın ve kaynak kodunun adresi: Bana ait.

+ Açıklama : Mail bomber programıdır. Ek olarak saldırı seçenekleri mevcuttur. Saldırı sayısı arttıkça bağlantıda yavaşlamalar olabilir. İlerki zamanlarda çok daha fazla seçenek eklenecek, grafik üzerine yenilikler yapılacak ve hız üzerine çalışılacaktır.

+ Programın ekran görüntüsü :
44096224772834152789.png

+ Programın İndirme Linki : Buradan indirebilirsiniz. (Linkin silinme ihtimali yoktur.)

En iyi grafiksel görüntüyü Windows 7 işletim sistemine sahip bir sistemde alırsınız.
Kurulum için lütfen arşiv açıklamasını okuyun.

Chaias

Üye
9 Ağu 2011
120
0
Antalya
Üstad bu yorumu yapmışsa bize sadece indirip kullanmak düşer..Ellerine sağlık kardeşim.Bir sorum olacaktı yalnızca 2 gb veriyi ne kadar sürede atabiliyor?

O Kadar ince test etme şansım yok malesef. İlerleyen sürümlerde iyileştirmelerle beraber onuda hallederim.

PcChoLik

Uzman üye
18 Tem 2011
1,587
0
İstanbul
eline sağlık emeğine sağlık fakat v2 çıkarmayı düşünürsen lütfen veri atma kapasitesini yükselt :D
birçok mail bomber kullandım 512 MB veriyi zar zor attı yada hata verdi..
eğer 1 gb kapasite yapabilirsen 26 Mail Bomb'ta yıkılır o HotMail adresi :D

Chaias

Üye
9 Ağu 2011
120
0
Antalya
eline sağlık emeğine sağlık fakat v2 çıkarmayı düşünürsen lütfen veri atma kapasitesini yükselt :D
birçok mail bomber kullandım 512 MB veriyi zar zor attı yada hata verdi..
eğer 1 gb kapasite yapabilirsen 26 Mail Bomb'ta yıkılır o HotMail adresi :D

Önerin için teşekkür ederim. v2 için çalışmaya başladım birkaç yenilik oldu. Bununlada ilgilenicem. Ancak henüz vb'dede yeni olduğum için biraz zorlanıcam doğal olarak :)

sinner35

Üye
9 Ağu 2011
53
0
bisey sorabilirmiyim her giden 1 mesaj 1kb mi ? ve yahoo nun mesaj kapasitesi sinirsiz mi yoksa 5 gb mi ?1 kb ise yoklasik 1 billion mesaj atmam lazim :) emegine eline saglik ...

Chaias

Üye
9 Ağu 2011
120
0
Antalya
bisey sorabilirmiyim her giden 1 mesaj 1kb mi ? ve yahoo nun mesaj kapasitesi sinirsiz mi yoksa 5 gb mi ?1 kb ise yoklasik 1 billion mesaj atmam lazim :) emegine eline saglik ...

Ne yazıkki yahoo servisini kullanmadığım için bilgi sahibi değilim. Ancak sınırsız oldugunu tahmin ediyorum. Birde söyle birşey var özel adreslerde sınır olabiliyor. Örneğin benim kullandıgım @vbasicmaster.com mail servisi 4mb sınırlı :)

RoCKoLiX

Üye
6 Kas 2011
199
0
kulanıcı adı:*********@gmail.com

şifre:*********

karşı mail:*******@hotmail.com

bunları yaptıktan sonra mesaj yerine rastgele bişey yazdım ve 4x saldırıyı seçip başlat dedim...

ama 1 tane bile gelmedi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.