[Bomba Konu] Süresiz Hosting Cpanelli

Reis4208

Üye
14 Mar 2017
155
0
Dünya
Herkes Merhaba Türk Hack Team Ailesi

Sizler yaklaşık 1 aydır kullandığım Hostingi paylaşıyorum oldukça hızlı ve güvenli şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım her neyse şimdi size hostingi nasıl alacağınızı anlatıyım;

Zaten bir çok kişi nasıl kurulacağını biliyordur sade ve basit bir kurulumu var öncelikle aşağıda vereceğim linke tıklayın girdiğiniz sitede bir 3 paket var fakat hepsi aynıdır.

Herhangi bir paketi seçtikten sonra sizi bir siteye yönlendiriyor ve orada bilgileri yazıyorsunuz kullanıcı adı yazan yer size vereceği sub-domainin adıdır benim tavsiyem DOT.tk'den domain almanız, bilgileri yazdıktan sonra bilgilere yazdığınız e-posta hesabına mail gelecek aktivasyon linkine tıklayınız ve ardından bir mail daha gelecek bu sefer cpanel ve FTP bilgileri gelecek cpanele girmek için aşağıda link koyacağım kurulum bu kadardır.

Hosting Alacağınız Site
Cpanel

[COLOR="Red

Reis4208

Üye
14 Mar 2017
155
0
Dünya
Moderatör tarafında düzenlendi:

ibanez75612

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
506
1
IIS
Hocam kalbinizi kırmış gibi olmayayım ama bu Bytehostun bir paketi bu tam Cpanel degil uydurma teması bulunmakta ayrıca 1 ayda sitenize hit gelmezse otomatik siliniyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.