[BOMBA] Tüm Vpn'lerin Pre Apk'sı

15 Eyl 2018
158
2
31
[COLOR="White[FONT="Franklin Gothic Medium [URL="https://tik.lat/wMZWy"] Tıkla Git[/URL]
Açık Link: https://dzapk.com/search.html?search=vpn&submit=

-Arkadaşlar site benim değil o yüzden vt ekleme gereği duymadım + hepsini indirip tek tek virüstotal'e koymak baya zor olur..
.
-Antivüslerin her yakaladığı şey virüs değildir.
Örneğin hacktool.

[/CENTER][/FONT][/COLOR]

Son düzenleme:

Poseidon46

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
532
0
T-U-R-K
Virüs total eklemedin ama kibir fln gibi goruslerle yaklasmicam indiriyorum tesekkur ederim sadece vpn yok çoğu uygulamanin pro versiyonu var teşekkür ederim tekardan

Poseidon46

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
532
0
T-U-R-K
Babable---PUP.HighConfidence

TrendMicro-HouseCall---Suspicious_GEN.F47V0611

Bitane apk indirdim bunu buldu ?

15 Eyl 2018
52
0
ABD
Adminler konuyu silin tuzak dir

Virüs total eklemediğin için kimsenin indirmesini tavsiye etmiyorum.

Beyler siz Şakamısınız. Adam Program yada dosya upload lıyıp koymamış. Size işinize yarıyabilecek bir site link'i bırakmış. Forum Kurallarını Tekrardan okumanızı tavsiye ederim.

HusnuBey

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
283
1
~/
post kasmak için konuyu okumadan, vt ekle indirmeyin virüs var vb. yorumlar yapmayınız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.