Bootmgr hatası dostlar pc açılmıyo

HosTerS

Üye
1 Ara 2011
167
0
Dostlar benim pc de hem vista hem de win7 yüklüydü. Her bir işletim sistemini ayrı bir sürücüye yüklemiştim. Lakin vistayı silmek istedim.Bilgisayarım,işletim sistemini kaldır vs. tüm formaliteleri yerine getirdim. Lakin Vistanın windows klasörü kalmıştı ve elle silinmiyordu. Ben de linuxtan vistanın windows klasörünü sildim. Ancak şimdi de PC açılışta BootMgr is missing hatası veriyor.İnternetten biraz araştırdım windows cdsi ile komut satırına bişeyler yazıldığında windows açılıyormuş.Lakin şu anda elimde o cd den yok.Bu arada usb ye attığım linuxu kullanıyorum.Linux terminalinden Fixmgr Komutunu yazabilirmiyim? Tabii linuxa uygun bir dille.Cd ile hiç uğraşmak istemiyorum doğrusu.

Zeron.

Kıdemli Üye
24 Eyl 2013
3,075
5
Moscow
Dostlar benim pc de hem vista hem de win7 yüklüydü. Her bir işletim sistemini ayrı bir sürücüye yüklemiştim. Lakin vistayı silmek istedim.Bilgisayarım,işletim sistemini kaldır vs. tüm formaliteleri yerine getirdim. Lakin Vistanın windows klasörü kalmıştı ve elle silinmiyordu. Ben de linuxtan vistanın windows klasörünü sildim. Ancak şimdi de PC açılışta BootMgr is missing hatası veriyor.İnternetten biraz araştırdım windows cdsi ile komut satırına bişeyler yazıldığında windows açılıyormuş.Lakin şu anda elimde o cd den yok.Bu arada usb ye attığım linuxu kullanıyorum.Linux terminalinden Fixmgr Komutunu yazabilirmiyim? Tabii linuxa uygun bir dille.Cd ile hiç uğraşmak istemiyorum doğrusu.

Anlasilan windows ustune windows kurulmus disk silinmeden. Tekrar formatlama islemine gec butun diskleri sil bicimlendir sonra kurulum islemini yap.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.