Bot için hangi programlama dili

ccaner37

Katılımcı Üye
5 Şub 2015
500
0
Arkadaşlar ben bir çok bot yapmak istiyorum
örneğin ; bir internet sitesi için bot yapacağım
hangi programlama dilini öğrenmem gerek

heredot38

Üye
29 Haz 2015
91
0
25
Eskişehir
Youtubeden hangi c# dersi serisini önerirsiniz

C#, vb.Net gibi programlama dilleri masaüstü .exe programları yazmak istiyorsan gerekli olan dillerdir. Bu ikisinden hangisi dersen ben C# derim tabii ki. YouTube'den çok Microsoft'un kendi ücretsiz olarak eğitim verdiği siteler var. Örneğin: acikakademi.com bu adresi de şiddetle öneririm. Sana çok katkısı olacaktır ve de C#'ı bu site ile daha da iyi öğrenebileceksin. Ek olarak YouTube'den de izlemek istersen Murat Yücedağ'ın 100 dersten oluşan C# videolarını tavsiye ederim. Kolay gelsin...

30 Nis 2016
192
0
[ZaZa@vkng~]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.