Botnet ile Ddos saldırısı yapılırmı

25 Ağu 2017
181
0
TEKİRDAĞ
Ben yeni Başladım Benimkisi Yürümeden koşmak olcak henüz programlama Yapamıyorum Ama bi Hayalim var bi program Yapsam Diyelim Ki Rus Sitesine saldıracaksın Rus sitelerini otamatik bulup Zombi bilgisiyar lada ddos atabilirmiyiz Şimdi'den
Teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

BD4ANON

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
848
0
ROOTanya
Ben yeni Başladım Benimkisi Yürümeden koşmak olcak henüz programlama Yapamıyorum Ama bi Hayalim var bi program Yapsam Diyelim Ki Rus Sitesine saldıracaksın Rus sitelerini otamatik bulup Zombi bilgisiyar lada ddos atabilirmiyiz Şimdi'den
Teşekkürler

ARAMIZA HOSGELDİN :)
öncelikle konu yeri yanlış yardım merkezine açman lazım ayrıca böyle bir hayalin olması gayet güzel fakat çaba göstermelisin :) flood yapmaya gerek yok :trl

barankara

Katılımcı Üye
10 Tem 2014
499
0
Hocam o yazılım çoktan yapıldı adı Botnet.Zombi bilgisayarlarla DDOS atabiliyorsun evet.Ücretsiz BOTNET yazılımlar var biraz araştırırsan ulaşabilirsin.Bu arada bu tür konuları yardım merkezine açmalısın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.